بیمه شخص ثالث تارا با اسنپ

بدون بیمه استارت نزنید، حتی اگر تارا سوار می‌شوید! بیمه شخص ثالث اجباری است و برای رانندگی با خیال راحت‌تر به آن نیاز دارید. انواع بیمه شخص ثالث تارا را در اسنپ ببینید، مقایسه کنید و با بهترین قیمت بخرید.

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند مانند بیمه بدنه شامل این زمان‌بندی نیستند و بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

درج مشخصات خودرو

پس از ورود به سوپراپ اسنپ و انتخاب گزینه بیمه، در صفحه جدید، بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید. با تعیین نوع وسیله نقلیه، شرکت سازنده و سال تولید آن، اطلاعات دیگری مانند سابقه بیمه و تاریخ تحویل وسیله نقلیه را وارد کنید.

مقایسه و انتخاب از بین بهترین شرکت‌ها

از میان شرکت‌های بیمه مختلف، قیمت‌ها و شرایط خرید را بررسی کنید. در این بخش می‌توانید از امکان فروش قسطی برخی از شرکت‌ها هم بهره ببرید.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

با تأیید شرکت بیمه انتخابی و واردکردن مشخصات بیمه‌گذار (شخصی که بیمه را برای وسیله می‌خرد)، وارد مرحله پرداخت آنلاین می‌شوید. پس از پرداخت، فرایند صدور بیمه شما آغاز می‌شود.

شرکت‌های بیمه

بیمه شخص ثالث برای انواع مدل‌های تارا

تارا از خودروهای زیبا و لوکس وطنی است که شرکت ایران خودرو روانه بازار کرده است. انواع مدل‌های تارا شامل تارا V1 دنده‌ای، تارا V2 اتوماتیک، تارا V3 دنده‌ای و تارا V4 اتوماتیک مجهز به امکانات رفاهی مختلفی هستند. برای خرید بیمه و رانندگی با خیال راحت، در اسنپ امکان خرید با بهترین قیمت بیمه شخص ثالث تارا برای مدل‌های مختلف این خودرو را خواهید داشت. مشخصات خوردو را وارد کنید، استعلام بگیرید و با خیال راحت، بیمه دلخواه خود را از معتبرترین شرکت‌های بیمه بخرید.

موارد تحت پوشش بیمه شخص ثالث تارا

مطابق قوانین بیمه‌ای کشور بیمه شخص ثالث تارا خسارت‌های جانی مانند فوت، هزینه‌های پزشکی و نقص عضو تحمیل‌شده به شخص ثالث در حادثه رانندگی، هزینه‌های مالی ایجادشده برای شخص ثالث در یک تصادف رانندگی و خسارت‌های جانی وارد بر راننده مقصر حادثه را پوشش می‌دهد. برای جبران خسارت جانی راننده مقصر حادثه، او باید دارای گواهی‌نامه معتبر باشد. ضمن اینکه جبران خسارت وارده به خودروی راننده مقصر از محل بیمه ثالث تارا ممکن نیست و باید از محل بیمه بدنه و شخصا جبران شود.

موارد خارج از پوشش بیمه شخص ثالث تارا

مطابق قوانین بیمه مرکزی بیمه شخص ثالث تارا خسارت‌های زیر را تحت پوشش قرار نمی‌دهد:
•	رانندگی بدون گواهی‌نامه؛
•	جنگ، شورش یا اعتصابات؛
•	خسارت‌های عمدی واردشده بر خودرو؛
•	هزینه وقایع غیرعادی مانند حملات هسته‌ای؛
•	خسارت‌های خودرو ناشی از گریختن از دست پلیس؛
•	تخریب خودرو بر اثر رانندگی در حالت مستی یا مصرف مواد مخدر

تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث تارا

بنا به شمار سال‌هایی که بی‌تصادف پشت سر گذاشته‌اید، تخفیفی موسوم به «عدم خسارت بیمه شخص ثالث» به شما تعلق می‌گیرد. هرچه شمار سال‌های بی‌حادثه افزایش پیدا کند، درصد تخفیف هم بالاتر می‌رود. برای مثال، گذراندن یک سال بی‌تصادف و استفاده‌نکردن از خدمات بیمه در این مدت باعث می‌شود که برای خرید و تمدید بیمه ثالث تارا ۵درصد تخفیف به شما تعلق بگیرد.
در جدول زیر، جزئیات تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث تارا را می‌بینید:
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 5 درصد
2 سال 10 درصد
3 سال 15 درصد
4 سال 20 درصد
5 سال 25 درصد
6 سال 30 درصد
7 سال 35 درصد

قیمت بیمه شخص ثالث تارا

قیمت بیمه شخص ثالث تارا تحت تأثیر عواملی مانند سقف پوشش‌های مالی و جانی، تخفیف عدم خسارت خودرو، سال تولید خودرو، جریمه دیرکرد، کاربری وسیله، نوع و تعداد خسارات دریافتی سنوات قبلی تعیین می‌شود. در اسنپ با چند کلیک و به‌راحتی آب خوردن می‌توانید از نرخ دقیق حق بیمه ثالث تارا آگاه شوید.

فرصت جذاب خرید اقساطی بیمه شخص ثالث تارا

امکان خرید بیمه شخص ثالث تارا در اسنپ به‌صورت قسطی نیز فراهم است. یکی از شرکت‌های معتبر بیمه شخص ثالث تارا را در اسنپ انتخاب کنید و از پرداخت قسطی با چک یا بدون چک، سفته و ضامن لذت ببرید.