بیمه شخص ثالث شاهین با اسنپ

انواع مختلف بیمه از جمله شخص ثالث، نقش مهمی در مدیریت تصادفات رانندگی دارند. بیمه شخص ثالث شاهین هم از این قاعده مستثنی نیست. خرید بیمه ثالث شاهین از اسنپ، راهکاری هوشمندانه برای رانندگی با خیال آسوده است.

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند مانند بیمه بدنه شامل این زمان‌بندی نیستند و بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

درج مشخصات خودرو

پس از ورود به سوپراپ اسنپ و انتخاب گزینه بیمه، در صفحه جدید، بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید. با تعیین نوع وسیله نقلیه، شرکت سازنده و سال تولید آن، اطلاعات دیگری مانند سابقه بیمه و تاریخ تحویل وسیله نقلیه را وارد کنید.

مقایسه و انتخاب از بین بهترین شرکت‌ها

از میان شرکت‌های بیمه مختلف، قیمت‌ها و شرایط خرید را بررسی کنید. در این بخش می‌توانید از امکان فروش قسطی برخی از شرکت‌ها هم بهره ببرید.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

با تأیید شرکت بیمه انتخابی و واردکردن مشخصات بیمه‌گذار (شخصی که بیمه را برای وسیله می‌خرد)، وارد مرحله پرداخت آنلاین می‌شوید. پس از پرداخت، فرایند صدور بیمه شما آغاز می‌شود.

شرکت‌های بیمه

بیمه ثالث برای انواع مدل‌های شاهین

خودرو شاهین از محصولات وطنی و تولید شرکت سایپا است. خودروی شاهین در مدل‌های شاهین S، شاهین G، شاهین پلاس و شاهین اتوماتیک CVT به بازار عرضه می‌شود. ممکن است قیمت بیمه شخص ثالث شاهین بسته به مدل و امکانات آن متفاوت باشد.
با واردکردن مشخصات خودرو مانند تیپ، سال ساخت و… در اسنپ، قیمت بیمه ثالث شاهین برای تمام مدل‌ها را استعلام بگیرید و تعرفه‌ها و خدمات معتبرترین شرکت‌های بیمه را بررسی کنید. شما بی‌نیاز از مراجعه حضوری به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه، می‌توانید اقدام به خرید یا تمدید آنی بیمه شخص ثالث شاهین کنید.

پوشش‌های بیمه شخص ثالث شاهین

بیمه شخص ثالث خسارات جانی و هزینه‌های پزشکی وارد به اشخاص ثالث شامل سرنشینان خودروی راننده خاطی، راننده و سرنشینان خودروی زیان‌دیده را پوشش می‌دهد. مطابق آخرین تغییرات قوانین بیمه کشور، خسارت جانی وارد به شخص راننده خاطی نیز در صورت داشتن گواهی‌نامه معتبر، تحت پوشش بیمه شخص ثالث شاهین است. علاوه بر این‌ها خسارت مالی واردشده به خودرو یا خودروهای مقابل، برطبق قوانین و تا سقف پوشش مالی بیمه‌نامه، قابل‌جبران است اما جبران خسارت مالی وارد به خودروی راننده خاطی در بیمه شخص ثالث پوشش داده نمی‌شود.

تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث شاهین

اگر حوادث رانندگی برای خودروهای مختلف از جمله شاهین رخ ندهد و هزینه بیمه شخص ثالث از شرکت بیمه دریافت نشود، تمدید و خرید بیمه در دفعات بعدی با تخفیف همراه می‌شود. هرچه شمار سال‌های بی‌تصادف بیشتر شود، درصد تخفیف بیمه شخص ثالث شاهین هم افزایش پیدا می‌کند. نرخ تخفیف براساس سال‌های بی‌تصادف به‌شرح زیر است:
این افزایش سالانه تخفیف تا ۱۴ سال و معادل ۷۰ درصد ادامه خواهد داشت.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 5 درصد
2 سال 10 درصد
3 سال 15 درصد
4 سال 20 درصد
5 سال 25 درصد
6 سال 30 درصد
7 سال 35 درصد

قیمت بیمه شخص ثالث شاهین

به‌طور کلی پوشش‌های مالی و جانی اضافی، درصد تخفیف عدم خسارت، مبلغ جریمه دیرکرد، مدت اعتبار بیمه، کاربری وسیله، سال تولید خودرو، نوع و تعداد خسارت‌های دریافتی از بیمه در سال قبل در تعیین قیمت بیمه شخص ثالث شاهین نقش دارند. اطلاع از قیمت دقیق با واردکردن مشخصات خودرو و بیمه قبلی در چند گام ساده در اسنپ میسر می‌شود.

فرصت جذاب خرید اقساطی بیمه شخص ثالث شاهین

با پرداخت قسطی هزینه بیمه شخص ثالث شاهین به‌کمک اسنپ، هزینه‌های خود را بهتر مدیریت کنید. مبلغ اقساط وابسته به شرکتی است که از آن بیمه را می‌خرید. فرصت خرید قسطی بیمه با چک یا بدون چک، سفته و ضامن در اسنپ را از دست ندهید.