بیمه شخص ثالث ساینا با اسنپ

خرید آنلاین بیمه ثالث ساینا از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند مانند بیمه بدنه شامل این زمان‌بندی نیستند و بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

درج مشخصات خودرو

پس از ورود به سوپراپ اسنپ و انتخاب گزینه بیمه، در صفحه جدید، بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید. با تعیین نوع وسیله نقلیه، شرکت سازنده و سال تولید آن، اطلاعات دیگری مانند سابقه بیمه و تاریخ تحویل وسیله نقلیه را وارد کنید.

مقایسه و انتخاب از بین بهترین شرکت‌ها

از میان شرکت‌های بیمه مختلف، قیمت‌ها و شرایط خرید را بررسی کنید. در این بخش می‌توانید از امکان فروش قسطی برخی از شرکت‌ها هم بهره ببرید.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

با تأیید شرکت بیمه انتخابی و واردکردن مشخصات بیمه‌گذار (شخصی که بیمه را برای وسیله می‌خرد)، وارد مرحله پرداخت آنلاین می‌شوید. پس از پرداخت، فرایند صدور بیمه شما آغاز می‌شود.

شرکت‌های بیمه

اهمیت خرید بیمه ثالث ساینا

ساینا یکی از ماشین‌های ایرانی خوش قیمت و خوش‌ساخت است. از زمانی که این خودرو سواری تولید شده تا به امروز، افراد زیادی ساینا را به عنوان ماشین خانوادگی خودشان انتخاب کرده‌اند. برای اینکه ساینا از گزند صدمات جاده‌ای در امان بماند و هزینه جبران خسارت‌های اتفاقی برای راننده این خودرو سواری کمرشکن نباشد، لازم است که دارنده این خودروی ایرانی بیمه ماشین را بر اساس قیمت بیمه ساینا توسط شرکت‌های بیمه‌گذار تهیه کند.

بیمه ثالث برای انواع مدل‌های ساینا

مبلغی که برای بیمه شخص ثالث در نظر گرفته می‌شود برای هر خودرو و مدل‌های مختلف یک خودروی سواری متفاوت است؛ بنابراین هر کدام از انواع مدل‌های ساینا S، ساینا SX دنده‌ای، ساینا EX دنده‌ای، ساینا اتوماتیک و ساینا SAINA را داشته باشید، لازم است که ابتدا مبلغ بیمه ثالث را استعلام بگیرید و سپس هزینه بیمه را بپردازید.
اسنپ این امکان را برای دارندگان خودروی ساینا فراهم کرده که با کمک شماره پلاک خودرو و مواردی مانند سال ساخت ماشین و...، هزینه قیمت روز بیمه خودرو را استعلام بگیرند. همچنین دارندگان این خودروی سواری می‌توانند برای صدور آنی بیمه نامه ثالث خودروی خودشان با کمک اسنپ حساب کنند.

پوشش‌های بیمه ثالث ساینا

بیمه ساینا برای برخی از حوادث پیش‌بینی‌شده و قیمت بیمه ماشین ساینا نیز طبق سقف پوشش بیمه این خودرو تعیین شده است. در صورتی که خودرو سرنشینان آن دچار حادثه شده باشند، بیمه بدنه خسارت جانی مانند دیه، هزینه بستری در بیمارستان و... را برای سرنشینان خودرو آسیب دید جبران می‌کند.
همچنین، با توجه به اینکه بیمه ثالث پوشش دهی مالی نیز برای جبران خسارت دارد، هرگونه خسارتی که خودروی طرف مقابل وارد شده باشد نیز مشمول جبران خسارت ممالی پوشش بیمه خواهد بود.
طبق قانون جدید بیمه ثالث، در صورتی که راننده مقصر دارای گواهی‌نامه و مدارک مرتبط با خودرو باشد، جبران خسارت جانی وارده به راننده ماشین نیز ر عهده بیمه ثالث خواهد بود؛ اما برای جبران خسارت مالی و صدماتی که به خودرو وارد شده، راننده باید از بیمه بدنه یا پس‌انداز شخصی خودش استفاده کند.

موارد عدم پوشش بیمه شخص ثالث ساینا

بیمه ثالث نیز مانند بیمه بدنه برخی از خسارت‌ها و صدمات وارده به ماشین را در طول اتفاقاتی که رخ می‌دهد جبران نمی‌کند. قبل از خرید بیمه ثالث باید حتماً مواردی که تحت پوشش این بیمه نیستند را بشناسید، تا در صورت نیاز بتوانید این خسارت‌ها را به روش‌های دیگر جبران کنید. مواردی که تحت پوشش بیمه شخص ثالث ساینا نیستند عبارتند از:
•	خسارت وارده به وسیله نقلیه خود فرد بیمه شده
•	هرگونه صدمه یا مسئولیت ایجاد شده در خارج از منطقه جغرافیایی تحت پوشش بیمه
•	هرگونه دعوی مطرح شده خارج از مسئولیت قرارداد
•	مرگ به دلیل جنگ، موقعیت شبه جنگ، سلاح‌های هسته‌ای و آلودگی رادیواکتیو

تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث خودرو ساینا

محاسبه بیمه ساینا با توجه به کارکرده یا نو بودن خودرو، تخفیف‌های موجود برای ماشین و ارزش روز خودرو ساینا انجام می‌شود. در صورتی که ماشین ساینا در طول مدت استفاده از خدمات بیمه‌ای برای جبران خسارت‌های ناشی از تصادف استفاده نکرده باشد، مالک ماشین می‌تواند با کمک تخفیف‌های دوره‌ای ارائه شده هزینه بیمه ماشین را کاهش دهد.
تخفیف‌هایی که برای بیمه ثالث ساینا در شرایط عدم وجود خسارت در نظر گرفته شده به صورت زیر است.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 5 درصد
2 سال 10 درصد
3 سال 15 درصد
4 سال 20 درصد
5 سال 25 درصد
6 سال 30 درصد
7 سال 35 درصد

قیمت بیمه شخص ثالث ساینا

نرخ بیمه شخص ثالث ساینا، جریمه دیرکرد تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث ساینا، میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث ساینا، تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث ساینا، مدت اعتبار بیمه‌نامه ساینا، سال تولید و ساخت ماشین ساینا در تخمین نهایی قیمت بیمه ثالث این خودروی شخصی مؤثر هستند. همه این موارد به اضافه سال ساخت خودرو، مدل ماشین و ارزش روز خودرو را برای تخمین قیمت بیمه شخص ثالث ساینا باید در نظر داشته باشید.

خرید اقساطی بیمه شخص ثالث ساینا

بیمه ماشین ساینا را باید به موقع بپردازید، تا بتوانید در کمال امنیت خاطر از خودروی سواری خودتان استفاده کنید. چون بیمه ثالث ساینا جزء موارد اجباری است که مالکان این خودرو سواری باید آن را تهیه کنند. با توجه به اینکه هزینه بیمه ساینا برای برخی از افراد زیاد است، با خرید اقساطی بیمه ثالث ساینا تمام دارندگان این خودرو می‌توانند ماشین خودشان را رأس تاریخ مشخص شده بیمه کنند. برای خرید بیمه ثالث ساینا با چک یا به صورت اقساطی می‌توانید از اسنپ کمک بگیرید.