بیمه شخص ثالث رانا با اسنپ

خرید آنلاین بیمه ثالث رانا از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند مانند بیمه بدنه شامل این زمان‌بندی نیستند و بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

درج مشخصات خودرو

پس از ورود به سوپراپ اسنپ و انتخاب گزینه بیمه، در صفحه جدید، بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید. با تعیین نوع وسیله نقلیه، شرکت سازنده و سال تولید آن، اطلاعات دیگری مانند سابقه بیمه و تاریخ تحویل وسیله نقلیه را وارد کنید.

مقایسه و انتخاب از بین بهترین شرکت‌ها

از میان شرکت‌های بیمه مختلف، قیمت‌ها و شرایط خرید را بررسی کنید. در این بخش می‌توانید از امکان فروش قسطی برخی از شرکت‌ها هم بهره ببرید.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

با تأیید شرکت بیمه انتخابی و واردکردن مشخصات بیمه‌گذار (شخصی که بیمه را برای وسیله می‌خرد)، وارد مرحله پرداخت آنلاین می‌شوید. پس از پرداخت، فرایند صدور بیمه شما آغاز می‌شود.

شرکت‌های بیمه

اهمیت خرید بیمه ثالث رانا

خرید بیمه ماشین رانا برای کسانی که می‌خواهند رانندگی ایمنی را با این خودرو تجربه کنند ضروری خواهد بود. چون با پرداخت قیمت بیمه ماشین رانا، دارنده این خودرو سواری می‌تواند خسارت‌هایی که در طول سفرهای درون شهری و برون شهری رخ می‌دهد را جبران کند؛ بنابراین در صورت بروز تصادف و... راننده مقصر نیازی به پرداخت تمام مبلغ دیه و... نخواهد داشت.

بیمه ثالث برای انواع مدل‌های رانا

رانا مانند سایر خودروهای ایرانی در مدل‌های متنوعی تولید شده است. هر فردی با توجه به سلیقه‌ای که دارد، یکی از انواع مدل‌های این ماشین مانند رانا EL، رانا LX و رانا پلاس را جهت استفاده تهیه کرده است. با توجه به اینکه کدام ماشین رانا را دارید و ارزش روز خودروی‌تان چقدر است، هزینه بیمه رانا برایتان متفاوت خواهد بود.
بنابراین با توجه به اینکه کدام مدل از خودروی محبوب رانا را دارید و ارزش روز خودروی سواری‌تان چقدر است، باید مبلغ بیمه شخص ثالث را به طور دقیق محاسبه کرده و بپردازید.اسنپ این امکان را برای دارندگان خودروی رانا فراهم کرده است که قیمت خودروی خودشان را استعلام بگیرند. همچنین کلیه مراحل صدور آنی بیمه ثالث را می‌توانید با کمک اسنپ انجام دهید.

پوشش‌های بیمه ثالث رانا

بیمه رانا تنها خسارت‌هایی را جبران می‌کند که جزء تعهدات شرکت‌های بیمه‌ای هستند و هیچ تعهدی برای جبران سایر خسارت‌های وارده در طول حوادث مختلف نخواهد داشت. بیمه‌گذارها برای کسانی که دارای بیمه ثالث معتبر هستند، این امکان را در نظر گرفته‌اند که خسارت مالی و جانی که به افراد دیگر وارد شده را به راحتی جبران کنند.
خسارت‌های مالی شامل جبران خسارت وارد شده به خودروی فرد غیر مقصر تا سقف پوشش دهی خدمات بیمه خواهد بود. خسارت مالی ثالث نیز شامل صدمات جسمانی وارد شده به سرنشینان خودرو مانند پرداخت دیه به قیمت روز، هزینه بستری و پرداخت خسارت جانی راننده مقصر در صورت وجود گواهی‌نامه معتبر است.
شرکت بیمه‌گذار ثالث تعهدی برای جبران خسارت‌های مالی راننده مقصر ندارد؛ بنابراین آسیب‌های وارد شده به خودروی سواری راننده مقصر باید با روش‌های دیگر مانند استفاده از بیمه بدنه جبران شود.

موارد عدم پوشش بیمه شخص ثالث رانا

شرکت‌های بیمه ثالث در کنار لیست خدمات بیمه‌ای تحت پوشش، مواردی که امکان پوشش آن‌ها را ندارند نیز در اختیار دارندگان خودرو رانا قرار می‌دهند. از جمله مواردی که تحت پوشش بیمه شخص ثالث رانا نیستند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
•	خسارت وارده به وسیله نقلیه خود فرد بیمه شده
•	هرگونه صدمه یا مسئولیت ایجاد شده در خارج از منطقه جغرافیایی تحت پوشش بیمه
•	هرگونه دعوی مطرح شده خارج از مسئولیت قرارداد
•	مرگ به دلیل جنگ، موقعیت شبه جنگ، سلاح‌های هسته‌ای و آلودگی رادیواکتیو

تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث خودرو رانا

قیمت بیمه شخص ثالث رانا برای کسانی که خودروی سواری آن‌ها صفر است و کیلومترهای زیادی را طی نکرده، سا افرادی که خسارتی به ماشینشان وارد نشده می‌توانند از تخفیف بیمه ثالث استفاده کنند. مبلغی که برای بیمه بدنه خودروی این افراد در نظر گرفته می‌شود نسبت به سایرین کمتر خواهد بود.
در حالت کلی، تخفیف‌هایی که برای بیمه ثالث رانا در شرایط عدم وجود خسارت در نظر گرفته شده به صورت زیر است.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 5 درصد
2 سال 10 درصد
3 سال 15 درصد
4 سال 20 درصد
5 سال 25 درصد
6 سال 30 درصد
7 سال 35 درصد

قیمت بیمه شخص ثالث رانا

قیمت بیمه ماشین رانا طبق سال ساخت ماشین و مواردی مانند جریمه دیرکرد تمدید بیمه‌نامه، میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث، تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث و مدت اعتبار بیمه‌نامه شخص ثالث محاسبه می‌شود؛ یعنی در شرایطی که خودرو جدید باشد و تخفیف بیمه نداشته باشد، طبق محاسبه بیمه رانا باید مبلغ متفاوتی را نسبت به سایر خودروهای مشابه آن بپردازید.

خرید اقساطی بیمه شخص ثالث رانا

پرداخت قیمت بیمه رانا به صورت نقدی برای تمام دارندگان این خودروی سواری ممکن نیست. به همین دلیل است که بعضی از افراد با وجود اجباری بودن بیمه ثالث نمی‌توانند به موقع ماشین خودشان را بیمه کنند. اسنپ با ارائه خدمات خرید قسطی بیمه ثالث رانا و امکان خرید بیمه ثالث با چک، این امکان را برای دارندگان این خودروی سواری فراهم کرده که در موعد مشخص ماشین خودشان را بیمه کنند؛ بنابراین مالکان رانا می‌توانند با ایمنی و آسایش بیشتری از خودروی شخصی خودشان برای سفرهایی که در پیش رو دارند استفاده کنند.