بیمه شخص ثالث کوئیک با اسنپ

خرید آنلاین بیمه ثالث کوئیک از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند مانند بیمه بدنه شامل این زمان‌بندی نیستند و بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

درج مشخصات خودرو

پس از ورود به سوپراپ اسنپ و انتخاب گزینه بیمه، در صفحه جدید، بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید. با تعیین نوع وسیله نقلیه، شرکت سازنده و سال تولید آن، اطلاعات دیگری مانند سابقه بیمه و تاریخ تحویل وسیله نقلیه را وارد کنید.

مقایسه و انتخاب از بین بهترین شرکت‌ها

از میان شرکت‌های بیمه مختلف، قیمت‌ها و شرایط خرید را بررسی کنید. در این بخش می‌توانید از امکان فروش قسطی برخی از شرکت‌ها هم بهره ببرید.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

با تأیید شرکت بیمه انتخابی و واردکردن مشخصات بیمه‌گذار (شخصی که بیمه را برای وسیله می‌خرد)، وارد مرحله پرداخت آنلاین می‌شوید. پس از پرداخت، فرایند صدور بیمه شما آغاز می‌شود.

شرکت‌های بیمه

اهمیت خرید بیمه ثالث کوئیک

برای استفاده از خودروی سواری کوئیک مانند تمام ماشین‌های شخصی دیگر نیاز به مدارکی مانند گواهی‌نامه و بیمه شخص ثالث دارید. گواهی‌نامه نشان‌دهنده این است که فرد صلاحیت رانندگی دارد و بیمه ثالث خودرو تضمین می‌کند که اگر به خاطر حوادث رانندگی خسارت جانی یا مالی به یکی از طرفین تصادف یا هر دو آن‌ها وارد شد، بیمه تا سقفی که مجاز است ضرر و زیان‌های وارده را جبران می‌کند. بنابراین با تهیه بیمه ثالث مالک خودرو کوئیک می‌تواند بدون نگرانی در خیابان‌ها و جاده‌های برون‌شهری تردد داشته باشد.

بیمه ثالث برای انواع مدل‌های کوئیک

کوئیک نیز مانند سایر خودروهای داخلی در مدل‌های متنوعی تولید و به بازار عرضه شده است، تا هر فردی با توجه به سلیقه و نیازش بتواند یکی از مدل‌های این خودرو را تهیه کند.
هر نمونه از مدل‌های این خودرو مانند کوئیک R دارید، کوئیک S، کوئیک اتوماتیک، کوئیک اتوماتیک فول پلاس یا کوئیک دنده‌ای را داشته باشید می‌توانید از طریق اسنپ استعلام قیمت آن را گرفته و در کمترین زمان بیمه ثالث را دریافت کنید. 
زمان استعلام تا صدور بیمه ثالث با اسنپ برایتان کوتاه‌تر از همیشه است و می‌توانید صدور بیمه ماشین کوئیک را به راحتی انجام دهید.

پوشش‌های بیمه ثالث کوئیک

تنها در شرایطی می‌توانید از بیمه کوئیک شخص ثالث استفاده کنید که شرمت بیمه‌گذار جبران خسارات و صدمات وارده به خودرو یا اشخاص حاضر در تصادف را تضمین کرده باشد. طبق شرایطی که برای بیمه ثالث کوئیک در نظر گرفته شده، شرکت بیمه در صورت وجود بیمه ثالث خسارت‌های مالی و جانی ناشی از تصادف را طبق شرایط و ضوابطی که در بیمه‌نامه درج شده پوشش می‌دهد. این خسارت‌ها شامل هزینه بستری در بیمارستان، هزینه درمان و حتی دیه فردی که فوت شده خواهد بود.
در صورتی که بیمه ثالث خسارت جانی راننده مقصر را نیز پوشش دهد، فردی که مرتکب تصادف شده با ارائه گواهی‌نامه و اسناد مرتبط با خودرو می‌تواند از پوشش بیمه کوئیک استفاده کند. 
جبران خسارت‌های مالی تنها برای خودرویی که مقصر نیست توسط بیمه ثالث انجام می‌شود و راننده مقصر می‌تواند برای جبران خسارت‌های خودروی خودش از بیمه بدنه استفاده کند.

موارد عدم پوشش بیمه شخص ثالث کوئیک

خرید بیمه شخص ثالث نیز مانند بیمه بدنه تنها برخی از خسارت‌ها و صدمات ناشی از تصادف را جبران می‌کند و در صورتی که حوادثی که رخ داده جزء موارد موجود در لیست بیمه نباشد، امکان جبران خسارت آن‌ها برای بیمه‌گذار وجود نخواهد داشت. از جمله مواردی که تحت پوشش بیمه شخص ثالث بیمه کوئیک نیستند می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.
•	خسارت وارده به وسیله نقلیه خود فرد بیمه شده
•	هرگونه صدمه یا مسئولیت ایجاد شده توسط فعالیت‌های خارج از منطقه جغرافیایی تحت پوشش بیمه
•	هرگونه دعوی مطرح شده خارج از مسئولیت قرارداد
•	مرگ به خاطر جنگ، موقعیت شبه جنگ، سلاح‌های هسته‌ای و آلودگی رادیواکتیو

تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث خودرو کوئیک

جهت محاسبه بیمه کوئیک باید تخفیف‌هایی که برای بیمه ثالث این خودروی سواری در نظر گرفته می‌شوند را بشناسید. اگر مالک یک دستگاه کوئیک صفرکیلومتر هستید می‌توانید از تخفیف بیمه‌ای برابر با حدود 20 تا 30 درصد برای بیمه شخص ثالث خودروی سواری‌تان استفاده کنید.
در صورتی که خودروی سواری‌تان نو نیست، اما مدت‌ها است که هیچ حادثه‌ای را تجربه نکرده‌اید و ماشینتان خسارتی ندیده است می‌توانید از تخفیف‌هایی که برای عدم خسارت یا عدم تجربه تصادف در نظر گرفته شده استفاده کنید.
تخفیف‌هایی که برای بیمه ثالث کوئیک در شرایط عدم وجود خسارت در نظر گرفته شده به صورت زیر است.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 5 درصد
2 سال 10 درصد
3 سال 15 درصد
4 سال 20 درصد
5 سال 25 درصد
6 سال 30 درصد
7 سال 35 درصد

قیمت بیمه شخص ثالث کوئیک

قیمت بیمه شخص ثالث کوئیک با توجه به قیمت خودرو، سال ساخت خودرو، جریمه دیرکرد تمدید بیمه‌نامه، میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث، تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث و مدت اعتبار بیمه‌نامه شخص ثالث مشخص می‌شود. بنابراین قیمت بیمه ماشین کوئیک برای تمام مدل‌های این خودرو که در یک سال مشخص تولید شده‌اند یکسان نیست و حتماً باید برای بیمه کردن خودروی خودتان هزینه بیمه کوئیک را استعلام بگیرید.

خرید اقساطی بیمه شخص ثالث کوئیک

قیمت بیمه کوئیک برای برخی از افرادی که می‌خواهند به صورت یکجا این مبلغ را بپردازند رقم قابل توجهی است. به همین دلیل، بیشتر دارندگان این خودرو به دنبال راهی هستند که پرداخت هزینه بیمه را به صورت اقساطی برای آن‌ها ممکن کند. اسنپ امکان بیمه کوئیک را به صورت اقساطی و با چک را برای دارندگان این خودرو فراهم کرده است. با وجود این شرایط می‌توانید به موقع خودروی خودتان را بیمه کرده و از حوادث در امان بمانید.