بیمه شخص ثالث پژو پارس با اسنپ

خرید آنلاین بیمه ثالث پژو پارس از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند مانند بیمه بدنه شامل این زمان‌بندی نیستند و بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

درج مشخصات خودرو

پس از ورود به سوپراپ اسنپ و انتخاب گزینه بیمه، در صفحه جدید، بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید. با تعیین نوع وسیله نقلیه، شرکت سازنده و سال تولید آن، اطلاعات دیگری مانند سابقه بیمه و تاریخ تحویل وسیله نقلیه را وارد کنید.

مقایسه و انتخاب از بین بهترین شرکت‌ها

از میان شرکت‌های بیمه مختلف، قیمت‌ها و شرایط خرید را بررسی کنید. در این بخش می‌توانید از امکان فروش قسطی برخی از شرکت‌ها هم بهره ببرید.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

با تأیید شرکت بیمه انتخابی و واردکردن مشخصات بیمه‌گذار (شخصی که بیمه را برای وسیله می‌خرد)، وارد مرحله پرداخت آنلاین می‌شوید. پس از پرداخت، فرایند صدور بیمه شما آغاز می‌شود.

شرکت‌های بیمه

خرید بیمه شخص ثالث پژو پارس

در محاسبه بیمه پژو پارس ، موارد مختلفی تاثیرگذار هستند. به طور کلی پیش از هر چیزی تیپ‌های مختلف پژو پارس، یعنی پژو پارس معمولی یا پژو پارس سال، پژو پارس LX TU5، پژو پارس اتوماتیک و پژو پارس ELX را داریم. این خودروی 4 سیلندر، در گروه قیمتی بیمه شخص ثالث خودروهای 4 سیلندر قرار گرفته و بسته به تیپ، سال تولید، تخفیفات عدم خسارت و دیگر موارد، نرخ نهایی آن مشخص خواهد شد. 
موضوع قابل توجه در اینجا این است که شما به راحتی می‌توانید برای هر یک از تیپ‌های خودروی پژو پارس که در اینجا عنوان کردیم، به صورت نقد یا قسطی، خرید بیمه شخص ثالث را انجام دهید. از آن جایی که همه چیز به صورت آنلاین پیش می‌رود، مدت زمان کمی برای انجام این کار نیاز دارید و سوپراپلیکیشن اسنپ، همه چیز را از پیش برای شما ساده کرده است.

مواردی که تحت پوشش بیمه ماشین پژو پارس هستند

بیمه خودروی پژو پارس، خسارات جانی و مالی شخص ثالث و خسارات جانی راننده مقصر یا همان راننده پژو پارس را پوشش می‌دهد. در نظر داشته باشید که برای خسارات مالی شخص ثالث، باید در زمان خرید بیمه شخص ثالث، میزان تعهدات را مشخص کرده باشید. در واقع این مسئله یکی از مواردی است که در قیمت بیمه پژو پارس تاثیر مستقیم دارد. به این ترتیب که هر آن قدر سقف میزان تعهدات خسارات مالی بیمه ثالث را بیشتر تعیین کرده باشید، قیمت بیمه ماشین پژو پارس شما نیز بالاتر خواهد رفت. البته این تعهدات مالی یک سقفی دارد و نمی‌توانید از سقف تعیین شده، عدد بیشتری درخواست کنید.
علاوه بر آن، هزینه‌های مربوط به خسارات جانی راننده پژو پارس نیز به عنوان راننده مقصر، مطابق قانون جدید بیمه شخص ثالث، به او یا بازماندگانش پرداخت خواهد شد.

مواردی که تحت پوشش بیمه پژو پارس نیستند

مهم‌ترین موردی که تحت پوشش بیمه ماشین پژو پارس نیست را باید خسارات مالی راننده مقصر (راننده خودروی پژو پارس) بدانیم. اگر چه شرکت بیمه ثالث، خسارات جانی راننده مقصر را عهده‌دار می‌شود اما در خصوص خسارات مالی مسئولیتی ندارد. به جز آن در صورتی که حادثه رانندگی تحت تاثیر حوادثی چون جنگ هسته‌ای، آشوب، بلوا و مانند آن رخ داده باشد، شرکت بیمه مسئولیتی نخواهد داشت.
همین طور صحنه سازی در تصادف، رخ دادن تصادف در زمان فرار راننده از پلیس نیز مسئولیت شرکت بیمه را رفع خواهد کرد.

تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث پژو پارس

یکی از موارد مهم در تعیین هزینه بیمه پژو پارس که می‌تواند نرخ این بیمه نامه اجباری را تحت تاثیر زیادی قرار دهد، تخفیفات عدم دریافت خسارت از شرکت بیمه است. در صورتی که شما چندین سال خسارتی دریافت نکرده باشید، درصد تخفیف قابل توجهی، مشمول حالتان می‌شود. به این ترتیب در نهایت قیمت بیمه ماشین پژو پارس را به مراتب کمتر از چیزی که باید بپردازید، پرداخت خواهید کرد. در زیر جدول مربوط به درصد تخفیف استحقاقی مطابق با سال‌های عدم دریافت خسارت، آورده شده است.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 5 درصد
2 سال 10 درصد
3 سال 15 درصد
4 سال 20 درصد
5 سال 25 درصد
6 سال 30 درصد
7 سال 35 درصد
8 سال 40 درصد
9 سال 45 درصد
10 سال 50 درصد
11 سال 55 درصد
12 سال 60 درصد
13 سال 65 درصد
14سال 70درصد

قیمت بیمه شخص ثالث پژو پارس

هر سال شرکت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با تعیین شدن نرخ دیه، نرخ جدید بیمه شخص ثالث را برای گروه خودروهای مختلف اعلام می‌کند. هزینه بیمه پژو پارس نیز در هر سال مطابق این تعرفه پایه، مشخص شده و با لحاظ فاکتورهای دیگر چون تخفیفات عدم خسارت، جریمه دیرکرد، سال ساخت خودرو، سقف تعهدات خسارت مالی و ...، به طور دقیق تعیین می‌شود.

خرید اقساطی بیمه شخص ثالث پژو پارس

در صورتی که مایل نیستید خرید بیمه شخص ثالث ماشین پژو پارس را به صورت یکجا انجام دهید، می‌توانید از امکان خرید قسطی این بیمه نامه از اسنپ استفاده کنید. به ویژه آن که حتی اگر امکان ارائه چک را برای خرید قسطی نداشته باشید، همچنان شرایط خرید قسطی بیمه شخص ثالث خودروی پژو پارس بدون چک، از اسنپ برای شما فراهم شده است.