بیمه شخص ثالث پژو 207 با اسنپ

خرید آنلاین بیمه ثالث پژو 207 از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند مانند بیمه بدنه شامل این زمان‌بندی نیستند و بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

درج مشخصات خودرو

پس از ورود به سوپراپ اسنپ و انتخاب گزینه بیمه، در صفحه جدید، بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید. با تعیین نوع وسیله نقلیه، شرکت سازنده و سال تولید آن، اطلاعات دیگری مانند سابقه بیمه و تاریخ تحویل وسیله نقلیه را وارد کنید.

مقایسه و انتخاب از بین بهترین شرکت‌ها

از میان شرکت‌های بیمه مختلف، قیمت‌ها و شرایط خرید را بررسی کنید. در این بخش می‌توانید از امکان فروش قسطی برخی از شرکت‌ها هم بهره ببرید.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

با تأیید شرکت بیمه انتخابی و واردکردن مشخصات بیمه‌گذار (شخصی که بیمه را برای وسیله می‌خرد)، وارد مرحله پرداخت آنلاین می‌شوید. پس از پرداخت، فرایند صدور بیمه شما آغاز می‌شود.

شرکت‌های بیمه

اهمیت خرید بیمه ثالث پژو 207

تهیه بیمه ثالث 207 برای دارندگان این خودروی سواری ضروری است. از زمانی که این خودرو جمع و جور و تند و سریع روانه بازار شده، تا به امروز دارندگان 207 حوادث ریز و درشتی را پشت سر گذاشته‌ است. بیمه ماشین مانند یک تضمین همیشگی در کنار مالک 207 حضور داشته، تا جبران خسارت‌ها و تصادفاتی که در اثر حوادث مختلف رخ می‌دهد را به حداقل میزان ممکن برساند.

بیمه ثالث برای انواع مدل‌های پژو 207

برای محاسبه بیمه 207 لازم است که ابتدا مدل خودرو میزان سال‌هایی که کارکرده مشخص شود. هر چقدر ماشین 207 جدیدتر باشد و حوادثی که از سر گذرانده کمتر باشد، مبلغی که برای بیمه ثالث در نظر گرفته می‌شود کمتر خواهد شد. 207 در مدل‌های متنوعی مانند 207 اتوماتیک، 207 صندوق‌دار و پژو CC 207 تولید و به بازار عرضه شده است.
هر کدام از مالکان این خودروها ممکن است تخفیف بیمه داشته باشند، یا اینکه به دلیل استفاده از بیمه مشمول هیچ تخفیفی نشده باشند. اسنپ این امکان را برای دارندگان ماشین 207 فراهم کرده است که قیمت بیمه خودروی 207 را از به راحتی استعلام گرفته و پرداخت هزینه و صدور آنی بیمه را به راحتی انجام دهند.

پوشش‌های بیمه ثالث پژو 207

بیمه ماشین پژو 207 نیز مانند سایر خودروها مشمول پوشش‌های مختلفی است. طبق قانون جدید بیمه ثالث، بیمه 207، خسارت‌های وارد شده به جان و مال اشخاص ثالث و همچنین خسارت جانی راننده مقصر را پوشش می‌دهد.
یعنی در صورت بروز تصادفات جاده‌ای یا درون شهری، بیمه بدنه بخشی از خسارت‌هایی که به راننده و سرنشینان خودرو وارد شده مانند هزینه بستری، پرداخت دیه و... را پوشش می‌دهد. همچنین جبران خسارت مالی وارد شده به خودرو طرف مقابل نیز بر عهده شرکت بیمه ثالث راننده مقصر خواهد بود.
اگر راننده مقصر دارای گواهی‌نامه معتبر مرتبط با خودرو باشد، هزینه خسارت جانی وارده به او نیز توسط بیمه ثالث پرداخت می‌شود؛ اما برای خسارت مالی وارد شده به خودرو راننده مقصر، بیمه ثالث تعهدی نخواهد داشت.

موارد عدم پوشش بیمه شخص ثالث پژو 207

قیمت بیمه 207 بر اساس موارد پوشش دهی آن مشخص شده است. در صورتی که خسارت‌های وارده جزء موارد تحت پوشش نباشد، مالک خودرو باید راهکار دیگری را برای جبران خسارت در نظر داشته باشد. مواردی که تحت پوشش بیمه ثالث 207 نیستند عبارتند از:
•	خسارت وارده به وسیله نقلیه خود فرد بیمه شده
•	هرگونه صدمه یا مسئولیت ایجاد شده در خارج از منطقه جغرافیایی تحت پوشش بیمه
•	هرگونه دعوی مطرح شده خارج از مسئولیت قرارداد
•	مرگ به دلیل جنگ، موقعیت شبه جنگ، سلاح‌های هسته‌ای و آلودگی رادیواکتیو

تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث خودرو پژو 207

قیمت بیمه ماشین 207 بر اساس تخفیف‌هایی که این خودرو سواری دارد محاسبه می‌شود. اگر ماشینی که دارید صفرکیلومتر است، مبلغی که برای بیمه ثالث باید بپردازید بسیار کمتر از سایر مواقع خواهد بود. 
برای کسانی که خسارتی را تجربه نکرده‌اند، یا از خدمات بیمه برای جبران خسارت‌های مالی و جانی در سال‌های کمک نگرفته‌اند، مبلغی به عنوان تخفیف بیمه در نظر گرفته می‌شود.
به طور معمول این بیمه‌ها به صورت 4 تا 5 ساله یا 7 ساله محاسبه می‌شود. در ادامه تخفیف‌هایی که برای بیمه ثالث 207 در شرایط عدم وجود خسارت در نظر گرفته شده را ارائه کرده‌ایم.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 5 درصد
2 سال 10 درصد
3 سال 15 درصد
4 سال 20 درصد
5 سال 25 درصد
6 سال 30 درصد
7 سال 35 درصد

قیمت بیمه شخص ثالث پژو 207

قیمت بیمه شخص ثالث 207 بر اساس سال تولید ماشین، مدل خودرو، ارزش روز ماشین، جریمه دیرکرد تمدید بیمه‌نامه، میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث، تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث و مدت اعتبار بیمه‌نامه شخص ثالث تعیین می‌شود. اگر از تخفیف‌های بیمه‌ای برخوردار باشید، مبلغی که برای بیمه ثالث 207 باید بپردازید بسیار کمتر خواهد بود.

خرید اقساطی بیمه شخص ثالث پژو 207

هزینه بیمه 207 را می‌توانید به صورت نقدی یا اقساطی بپردازید. در روش اقساطی، اسنپ امکان خرید بیمه بدون چک و با چک به صورت اقساطی را برای دارندگان این خودروی سواری فراهم کرده است. با خرید اقساطی بیمه ثالث، نیازی به پرداخت هزینه بیمه به صورت یکجا ندارید و می‌توانید آسوده‌خاطر از خودروی سواری خودتان استفاده کنید.