بیمه شخص ثالث پژو 206 با اسنپ

خرید آنلاین بیمه ثالث پژو 206 از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند مانند بیمه بدنه شامل این زمان‌بندی نیستند و بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

درج مشخصات خودرو

پس از ورود به سوپراپ اسنپ و انتخاب گزینه بیمه، در صفحه جدید، بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید. با تعیین نوع وسیله نقلیه، شرکت سازنده و سال تولید آن، اطلاعات دیگری مانند سابقه بیمه و تاریخ تحویل وسیله نقلیه را وارد کنید.

مقایسه و انتخاب از بین بهترین شرکت‌ها

از میان شرکت‌های بیمه مختلف، قیمت‌ها و شرایط خرید را بررسی کنید. در این بخش می‌توانید از امکان فروش قسطی برخی از شرکت‌ها هم بهره ببرید.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

با تأیید شرکت بیمه انتخابی و واردکردن مشخصات بیمه‌گذار (شخصی که بیمه را برای وسیله می‌خرد)، وارد مرحله پرداخت آنلاین می‌شوید. پس از پرداخت، فرایند صدور بیمه شما آغاز می‌شود.

شرکت‌های بیمه

خرید بیمه شخص ثالث پژو 206

بیمه پژو 206، مانند بیمه اجباری شخص ثالث خودروهای دیگر، تابع نرخی است که هر ساله به وسیله شرکت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تعیین می‌شود. البته بدیهی است که محاسبه بیمه پژو 206، بسته به فاکتورهای مختلفی چون سقف پرداخت خسارات مالی و سال‌های عدم دریافت خسارت، صورت خواهد گرفت.
خودروی پژو 206، 6 تیپ مختلف دارد که هر یک با شماره نامگذاری شده‌اند. فارغ از این که شما خودروی پژو 206 تیپ 1، 2، 3، 4 یا 5 و 6 داشته باشید؛ امکان استعلام و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث از اسنپ برایتان فراهم شده است. به این ترتیب به راحتی می‌توانید هزینه بیمه پژو 206 از هر تیپ آن را در اسنپ استعلام کرده و سپس برای خرید یا تمدید آن، اقدام کنید.

مواردی که تحت پوشش بیمه ماشین پژو 206 هستند

پوشش‌های بیمه شخص ثالث در خودروی 206، به شرح زیر هستند:
•	خسارات جانی اشخاص ثالث
•	خسارات جانی راننده مقصر 
•	خسارات مالی اموال اشخاص ثالث (وسایل نقلیه، جسم ثابت یا متحرک و حیوان)

مواردی که تحت پوشش بیمه پژو 206 نیستند

برخی از موارد نیز از پوشش بیمه شخص ثالث ماشین پژو 206، خارج هستند؛ از جمله:
•	خسارات مالی راننده پژو 206 (راننده مقصر)
•	خسارات ناشی از تصادف در حال ارتکاب جرم
•	خسارات شکل گرفته در شرایط خاص چون جنگ هسته‌ای، آشوب، بلوا و ...
•	خسارات ناشی از تصادف در زمان تغییر کاربری خودرو

تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث 206

قیمت بیمه ماشین پژو 206 نیز مانند هزینه بیمه شخص ثالث سایر خودروها، مشمول تخفیف عدم دریافت خسارت سالیانه می‌شود. به این صورت که اگر شما برای یک سال یا بیشتر، تصادفی که منجر به دریافت خسارت از شرکت بیمه شود، نکرده باشید و به طور کلی از بیمه شخص ثالث خودروی پژو 206 خود استفاده نکرده باشید، درصد مبلغی برایتان به عنوان تخفیف لحاظ می‌شود.
این تخفیف از قیمت بیمه پژو 206 پایه کسر شده و باعث خواهد شد تا هزینه کمتری برای خرید بیمه پژو 206 بپردازید. در زیر نگاهی به جدول تخفیفات عدم خسارت بیمه ثالث 206 می‌اندازیم.
نکته: با این حساب هر چه قدر که سال‌های عدم دریافت خسارت از محل بیمه شخص ثالث برای خودروی پژو 206 شما، بیشتر باشد؛ در نهایت هزینه خرید این بیمه نامه و تمدید آن، برایتان کمتر خواهد شد. این فرصتی است تا با دقت بیشتر در رانندگی، بتوانید هزینه خرید بیمه ثالث برای 206 را به حداقل میزان ممکن برسانید.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 5 درصد
2 سال 10 درصد
3 سال 15 درصد
4 سال 20 درصد
5 سال 25 درصد
6 سال 30 درصد
7 سال 35 درصد
8 سال 40 درصد
9 سال 45 درصد
10 سال 50 درصد
11 سال 55 درصد
12 سال 60 درصد
13 سال 65 درصد
14سال 70درصد

قیمت بیمه شخص ثالث پژو 206

هزینه بیمه پژو 206، تابعی از نرخ مصوب شرکت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی است که هر سال با توجه به نرخ دیه همان سال و عوامل دیگر، تعیین می‌شود. پژو 206، در شمار خودروهای چهار سیلندر قرار داشته و به همان تناسب نیز قیمت بیمه پژو 206، تعیین می‌شود. البته همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم، عوامل دیگری چون تخفیفات عدم دریافت خسارت و سقف خسارات مالی نیز در محاسبه بیمه پژو 206، تاثیرگذار هستند.

خرید اقساطی بیمه شخص ثالث پژو 206

شما می‌توانید در اسنپ، نسبت به خرید قسطی بیمه ماشین پژو 206، اقدام کنید. این یک فرصت طلایی است که چه با چک و چه بدون آن، بتوانید هزینه بیمه شخص ثالث خودروی خود را به صورت اقساطی پرداخت کنید. به این ترتیب قیمت بیمه شخص ثالث پژو 206، برای شما خرد شده و پرداخت آن ساده‌تر می‌گردد.