بیمه بدنه تارا

خرید آنلاین بیمه بدنه تارا از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند شامل این زمان‌بندی نیستند و بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

واردکردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه

با ورود به سوپراپ اسنپ، گزینه «بیمه» و در صفحه جدید، گزینه «بیمه بدنه» را انتخاب کنید. اکنون اطلاعات مربوط به خودرو از جمله سازنده وسیله نقلیه، مدل، نوع کاربری، وارداتی/ صادراتی‌بودن و تحویل خودرو را مشخص کنید. در مرحله بعد با تعیین ارزش خودرو، سوابق بیمه بدنه و ثالث وسیله را وارد کنید.

مقایسه شرکت‌های بیمه مختلف و انتخاب

از میان شرکت‌های مختلف، با بررسی شرایط و هزینه‌های خدمات هریک دست به انتخاب مناسب‌ترین گزینه بزنید.  درصورت نیاز برای بازدید از خودرو با شما هماهنگ و کارشناس ارسال می‌شود.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

نحوه پرداخت (قسطی یا نقدی) را مشخص کنید و با واردکردن اطلاعات و مشخصات بیمه‌گذار، فرایند خرید بیمه بدنه آنلاین را با پرداخت آنلاین به پایان برسانید. بیمه بدنه با پیک برای شما ارسال می‌شود.

شرکت‌های بیمه

خرید بیمه بدنه تارا نقد و قسطی از اسنپ!

تارا خریده‌اید؟ به شما تبریک می‌گوییم. یکی از بهترین خودروهای ساخت ایران را سوار می‌شوید! خرید بیمه بدنه تارا با بهترین قیمت از اسنپ، اقدام هوشمندانه‌ای است که می‌تواند خیال‌تان را از تصادف، آسیب یا سرقت راحت کند.

انواع مدل‌های تارا

خودروی تارا ۲ مدل دارد: اتوماتیک و دنده‌ای. این محصول استاندارد کیفیت قطعات بالایی دارد، اما همان‌ طور که می‌دانید حتی ممکن است باکیفیت‌ترین و گران‌ترین خودروها هم طی تصادف یا هر حادثه دیگر آسیب ببینند و نیاز به تعمیر داشته باشند. اینجاست که اهمیت بیمه بدنه خودرو مشخص می‌شود. خبر خوب اینکه شما می‌توانید به‌کمک اسنپ، قیمت بیمه بدنه هر ۲ مدل تارا را با چند کلیک استعلام بگیرید و برای خریدی به‌صرفه و مطمئن اقدام کنید.

مواردی که تحت پوشش بیمه بدنه تارا هستند

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه تارا عبارت‌اند از:
•	خسارت‌های واردشده به باتری و لاستیک خودرو؛
•	خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی، رعدوبرق و انفجار؛
•	خسارت‌های ناشی از تصادف و برخورد با انواع اجسام؛
•	خسارات ناشی از نجات یا انتقال خودروی آسیب‌دیده؛
•	خسارات ناشی از سرقت و آسیب‌های واردشده به خودرو در هنگام سرقت.
پوشش‌های اضافی بیمه بدنه تارا:
•	خسارات ناشی از سیل، زلزله و طوفان؛
•	خسارت‌های ناشی از شکسته‌شدن شیشه خودرو؛
•	خسارت‌های ناشی از سرقت قطعات اصلی و غیراصلی خودرو؛
•	خسارات ناشی از پاشیده‌شدن و تماس مواد شیمیایی، اسیدی و رنگ به بدنه خودرو.

مواردی که تحت پوشش بیمه بدنه تارا نیستند

با وجود پوشش‌های متنوع بیمه بدنه باید بدانید که این موارد تحت پوشش بیمه بدنه تارا قرار ندارند:
•	خسارت‌های ناشی از حمل بار غیرمجاز؛
•	خسارت‌های ناشی از بکسل‌کردن خودرو؛
•	خسارت‌های ناشی از انفجارهای هسته‌ای؛
•	خسارت‌های عمدی واردشده به بدنه خودرو؛
•	خسارت‌های ناشی از جنگ، شورش و اعتصاب؛
•	خسارت‌های ناشی از فرار از مأموران نیروی انتظامی؛
•	خسارت‌های ناشی از مصرف مواد مخدر یا مست‌بودن راننده هنگام رانندگی؛
•	خسارت‌های ناشی از تماس دستگاه‌های الکتریکی و الکترونیکی به بدنه خودرو.

تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه خودرو تارا

مهم‌ترین و رایج‌ترین تخفیفی که شرکت‌های بیمه‌گر در کنار تخفیفات متنوع از جمله تخفیف صفرکیلومتر و تخفیف اعیاد و مناسبت‌ها به بیمه‌گذاران بیمه بدنه تارا ارائه می‌کنند، تخفیف‌ عدم خسارت است. شرکت‌های بیمه‌گر درصدی تخفیف به‌ازای هر سال عدم استفاده از بیمه بدنه در نظر می‌گیرند. در صورت دریافت‌نکردن خسارت از شرکت بیمه، مبلغی از مبلغ کلی حق بیمه خودروی تارا کسر خواهد شد. 
مبلغ تخفیف‌ عدم خسارت بسته به تعداد سال‌هایی که از شرکت بیمه خسارت نگرفته‌اید، متفاوت است. حداکثر تخفیف‌ عدم خسارت بیمه بدنه معادل ۶۰ درصد است و مطابق جدول زیر محاسبه می‌شود.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 25 درصد
2 سال 35 درصد
3 سال 45 درصد
4 سال و بیشتر 60 درصد

قیمت بیمه بدنه تارا

تیپ تارا و سال تولید آن از مهم‌ترین عوامل تأثیر گذار بر قیمت بیمه بدنه تارا هستند. انتخاب پوشش‌های اضافی، بسته به تعداد و نوع آنها حق بیمه را افزایش می‌دهد اما بهره‌مندی از تخفیف‌ عدم خسارت یا تخفیف‌های دیگر از هزینه بیمه بدنه تارا می‌کاهد. برای رسیدن به قیمت دقیق بیمه بدنه تارا می‌توانید در اسنپ استعلام بگیرید. 

فرصت خرید قسطی بیمه بدنه تارا را از دست ندهید!

خرید بیمه بدنه برای محافظت از آسیب‌های احتمالی خودرو، خیالتان را آسوده‌تر می‌کند اما اگر پرداخت یکجای هزینه بیمه بدنه تارا برایتان مقدور نیست، می‌توانید بیمه بدنه را قسطی بخرید. اسنپ امکان خرید اقساطی بیمه بدنه تارا را هم با چک و هم بدون چک و سفته و ضامن برایتان فراهم کرده است.