خرید آسان بیمه بدنه شاهین از اسنپ!

با خرید بیمه بدنه هزینه تعمیر یا تعویض قطعات خودرو را جبران کنید. انواع بیمه بدنه را با چند کلیک از اسنپ بخرید و از رانندگی با خیال راحت لذت ببرید.

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند شامل این زمان‌بندی نیستند و بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

واردکردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه

با ورود به سوپراپ اسنپ، گزینه «بیمه» و در صفحه جدید، گزینه «بیمه بدنه» را انتخاب کنید. اکنون اطلاعات مربوط به خودرو از جمله سازنده وسیله نقلیه، مدل، نوع کاربری، وارداتی/ صادراتی‌بودن و تحویل خودرو را مشخص کنید. در مرحله بعد با تعیین ارزش خودرو، سوابق بیمه بدنه و ثالث وسیله را وارد کنید.

مقایسه شرکت‌های بیمه مختلف و انتخاب

از میان شرکت‌های مختلف، با بررسی شرایط و هزینه‌های خدمات هریک دست به انتخاب مناسب‌ترین گزینه بزنید.  درصورت نیاز برای بازدید از خودرو با شما هماهنگ و کارشناس ارسال می‌شود.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

نحوه پرداخت (قسطی یا نقدی) را مشخص کنید و با واردکردن اطلاعات و مشخصات بیمه‌گذار، فرایند خرید بیمه بدنه آنلاین را با پرداخت آنلاین به پایان برسانید. بیمه بدنه با پیک برای شما ارسال می‌شود.

شرکت‌های بیمه

بیمه بدنه برای انواع مدل‌های شاهین

شاهین یکی از محصولات شرکت خودروسازی سایپاست که به استحکام بدنه مشهور است. در حال حاضر شرکت سایپا خودروی شاهین را در ۴ تیپ شاهین S، شاهین G، شاهین CVT و شاهین پلاس عرضه می‌کند. گرچه این خودرو نسبت به برخی خودروهای دیگر مستحکم‌تر است، ممکن است طی تصادف یا هر حادثه دیگر آسیب ببیند و خرج زیادی روی دست‌تان بگذارد. احتمال سرقت جزئی یا کلی هم همیشه وجود دارد. هرچند تیپ شاهین و در نتیجه تفاوت قیمت انواع آن، در مبلغ حق بیمه تأثیر می‌گذارد، اما فرقی نمی‌کند خودروی شما کدام تیپ شاهین باشد؛ شما می‌توانید بیمه بدنه شاهین را آسان و ارزان از اسنپ بخرید. همین حالا قیمت بیمه بدنه تیپ‌های مختلف شاهین را در اسنپ استعلام بگیرید و برای خرید یا تمدید بیمه بدنه به‌صورت نقد و قسطی اقدام کنید.

پوشش‌های ارائه‌شده در بیمه بدنه شاهین

در حالت کلی پوشش‌های بیمه بدنه شاهین در دو دسته اصلی و اضافی (فرعی یا اختیاری) ارائه می‌شوند. پوشش‌های اصلی بیمه بدنه شاهین عبارت‌اند از:
•	خسارات مربوط به تصادف رانندگی؛
•	آسیب‌های برخورد با اجسام متحرک یا ثابت؛
•	خسارات مربوط به سقوط یا واژگونی خودرو؛
•	خسارات ناشی از انفجار، صاعقه یا آتش‌سوزی؛
•	خسارت‌های ناشی از نجات خودروی آسیب‌دیده یا انتقال آن؛
•	خسارات سرقت خودرو یا آسیب‌های واردشده به خودرو طی سرقت.
•	خسارات واردشده با باتری و لاستیک خودرو (تا سقف ۵۰ درصد قیمت باتری یا لاستیک نو).

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه شاهین

اگر مایل باشید، می‌توانید با پرداخت حق بیمه اضافی پوشش‌های بیشتری را به موارد تحت پوشش بیمه بدنه خودروی شاهین‌تان اضافه کنید. این پوشش‌های اضافه عبارت‌اند از:
•	خسارات مربوط به کاهش ارزش خودرو؛
•	خسارات ناشی از پاشیدن مواد شیمیایی، رنگ یا اسید؛
•	پوشش ترانزیت برای حوادث رانندگی خارج از کشور؛
•	خسارات ناشی از شکسته‌شدن شیشه‌ها به دلایل غیرمتعارف؛
•	خسارات ناشی از بلایای طبیعی مانند زلزله، سیل و آتشفشان؛
•	بیمه نوسانات قیمت خودرو تا سقف ۲۰ درصد اضافه بر سرمایه بیمه‌شده؛
•	خسارات ناشی از سرقت لوازم و قطعات خودرو تا سقف ۲۰ درصد ارزش خودرو؛
•	پوشش جبران خسارت خودروهای نامتعارف.

موارد خارج از پوشش بیمه بدنه شاهین

هرچند بیمه بدنه پوشش‌های متنوع و نسبتا جامعی ارائه می‌کند، پیش از خرید باید بدانید که بیمه بدنه شاهین موارد زیر را پوشش نمی‌دهد:
•	خسارت‌های عمدی واردشده به بدنه خودرو؛
•	خسارات ناشی از حمل بار سنگین‌تر از حد مجاز؛
•	خسارات ناشی از جنگ، شورش، اعتصاب یا تهاجم؛
•	خسارات ناشی از بکسل‌کردن خودرو توسط خودروهای غیرمجاز؛
•	خسارات ناشی از مصرف مواد مخدر یا مشروبات الکلی توسط راننده؛
•	خسارات ناشی از تماس دستگاه‌های الکترونیکی و الکتریکی به بدنه خودرو.

تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه خودرو شاهین

شرکت‌های بیمه تخفیفات متنوعی برای بیمه‌گذاران بیمه بدنه شاهین در نظر می‌گیرند، از جمله تخفیف خودروی صفرکیلومتر، تخفیف اعیاد و مناسبت‌ها یا تخفیف ویژه برای برخی مشاغل اما مهم‌ترین تخفیفی که برای هر کسی قابل‌استفاده است، تخفیف عدم خسارت است. زمانی مشمول دریافت تخفیف‌ عدم خسارت می‌شوید که در سال گذشته خسارتی از شرکت بیمه دریافت نکرده باشید. مبلغ این تخفیف به تعداد سال‌هایی که از شرکت بیمه خسارت نگرفته‌اید، بستگی دارد. حداکثر تخفیف‌ عدم خسارت بیمه بدنه معادل ۶۰ درصد که مطابق جدول زیر محاسبه می‌شود.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 25 درصد
2 سال 35 درصد
3 سال 45 درصد
4 سال و بیشتر 60 درصد

قیمت بیمه بدنه شاهین

امکانات و ویژگی‌های متفاوت در تیپ‌های مختلف شاهین باعث تفاوت قیمت این مدل‌ها شده است. این عامل در هزینه بیمه بدنه شاهین هم مؤثر است. به‌طور کلی، مدل و ارزش روز خودرو اولین و مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت بیمه بدنه شاهین است. در گام بعدی، انتخاب پوشش‌های اضافی حق بیمه را افزایش می‌دهد. با انتخاب هر کدام از پوشش‌های اضافی، درصدی به حق بیمه بدنه خودروی شما افزوده خواهد شد. در مقابل، تخفیف‌ عدم خسارت باعث کاهش هزینه بیمه بدنه شاهین می‌شود. بسته به تعداد سال‌هایی که بابت بیمه بدنه خودرویتان از شرکت بیمه خسارت دریافت نکرده باشید، درصدی از حق بیمه بدنه کلی کسر خواهد شد.

فرصت استثنایی خرید قسطی بیمه بدنه شاهین از اسنپ!

خرید قسطی بیمه بدنه فرصتی شگفت‌انگیز است که اسنپ در اختیار رانندگان انواع خودروها از جمله شاهین قرار داده است. خبر خوب اینکه شما می‌توانید بیمه بدنه شاهین را هم با چک و هم بدون چک و سفته و ضامن بخرید. پس این فرصت را از دست ندهید و همین حالا اقدام کنید.