بیمه بدنه سمند

خرید آنلاین بیمه بدنه سمند از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند شامل این زمان‌بندی نیستند و بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

واردکردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه

با ورود به سوپراپ اسنپ، گزینه «بیمه» و در صفحه جدید، گزینه «بیمه بدنه» را انتخاب کنید. اکنون اطلاعات مربوط به خودرو از جمله سازنده وسیله نقلیه، مدل، نوع کاربری، وارداتی/ صادراتی‌بودن و تحویل خودرو را مشخص کنید. در مرحله بعد با تعیین ارزش خودرو، سوابق بیمه بدنه و ثالث وسیله را وارد کنید.

مقایسه شرکت‌های بیمه مختلف و انتخاب

از میان شرکت‌های مختلف، با بررسی شرایط و هزینه‌های خدمات هریک دست به انتخاب مناسب‌ترین گزینه بزنید.  درصورت نیاز برای بازدید از خودرو با شما هماهنگ و کارشناس ارسال می‌شود.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

نحوه پرداخت (قسطی یا نقدی) را مشخص کنید و با واردکردن اطلاعات و مشخصات بیمه‌گذار، فرایند خرید بیمه بدنه آنلاین را با پرداخت آنلاین به پایان برسانید. بیمه بدنه با پیک برای شما ارسال می‌شود.

شرکت‌های بیمه

بیمه بدنه سمند

یکی از بیمه‌های خودرو، بیمه بدنه است که خرید آن اختیاری بوده اما بسیار ضروری و کارآمد است. از این جهت با خرید بیمه بدنه سمند، می‌توانید از خسارات مالی خودروی خود آسوده بوده و نگران صدمات ناشی از سرقت، خط و خش، تصادف با اجسام ثابت یا متحرک و... نباشید. به همین دلیل همیشه توصیه می‌شود که بیمه بدنه را نیز مانند بیمه شخص ثالث سمند، ضروری در نظر گرفته تا نسبت به خسارات وارد شده به خودرو اطمینان خاطر داشته باشید.

هزینه بیمه بدنه سمند

در صورتی که مایل هستید، در خصوص حق بیمه بدنه خودروی سمند خود اطلاعات لازم را به دست بیاورید، می‌توانید در سوپراپلیکیشن اسنپ، مشخصات خود را وارد کرده و قیمت بیمه را مشاهده کنید. پس از استعلام هزینه بیمه بدنه خودروی سمند، می‌توانید نسبت به خرید این بیمه نامه اقدام کرده و از پوشش‌های اصلی و فرعی آن بهره‌مند شوید.

پوشش‌های بیمه بدنه سمند

زمانی که قصد خرید بیمه بدنه ماشین سمند را داشته باشید باید به جز پوشش‌های اصلی این بیمه نامه، پوشش‌های اضافی آن را نیز انتخاب کنید. به این شکل دریافت خسارات بیشتری در صورت وقوع حادثه شامل شما خواهد شد. از جمله پوشش‌های اصلی می‌توان به پوشش خسارت سرقت، آتش سوزی، خط و خش و... اشاره کرد. در ادامه پوشش‌های اصلی بیمه بدنه ماشین سمند را مشاهده می‌کنیم: 
•	پرداخت خسارت سرقت درجای خودرو سمند.
•	پرداخت خسارت به جای مانده از تصادف خودرو با هر جسم ثابت یا متحرک.
•	پرداخت خسارت وارد شده به خودرو که ناشی از انفجار، آتش سوزی و صاعقه است.
•	پرداخت خسارت برجای مانده از میخ کشی و خط و خش بدنه.
همچنین اگر مایل به انتخاب و خرید پوشش‌های اضافی باشید، موارد مختلفی از جمله آن چه در زیر آمده را می‌توانید به پوشش‌های اصلی اضافه کنید:
•	پرداخت خسارات ناشی از وقوع بلایای طبیعی چون زلزله، طوفان و سیل.
•	پرداخت خسارات وارد شده از پاشیده شدن مواد اسیدی و شیمیایی بر بدنه سمند.
•	پرداخت خسارات ناشی از شکسته شدن شیشه‌های خودرو.
•	پرداخت خسارات ناشی از نوسانات قیمت خودرو.
برخی از حوادث نیز به طور کلی به هیچ وجه در پوشش بیمه بدنه قرار نمی‌گیرند. برای مثال در صورتی که شما خسارت عمدی به خودروی خود وارد کنید، بیمه بدنه هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت خسارت شما نخواهد داشت. به جز آن اگر در حالت مستی یا سوء مصرف مواد مخدر، تصادف کرده یا خسارتی به بار بیاورید از پوشش بیمه بدنه خارج می‌شود. همچنین خسارات وارد شده در زمان فرار از نیروی پلیس کشور، خسارات ناشی از حمل بار بیشتر از حد مجاز و خساراتی که از جنگ، شورش، اعتصاب یا بلوا و انفجار هسته‌ای به خودرووارد می‌شوند نیز از پوشش بیمه بدنه ماشین سمند، خارج هستند.

تخفیف عدم دریافت خسارت بیمه بدنه سمند

در صورتی که شما برای 1 سال و یا بیشتر، از محل بیمه بدنه خودروی سمند خسارتی دریافت نکرده باشید، مشمول درصدی تخفیف استحقاق حق بیمه بدنه خواهید شد. به این شکل، این امتیاز را خواهید داشت که مبلغ کمتری بابت بیمه بدنه سمند پرداخت کنید. در زیر با جدول درصد تخفیف استحقاقی حق بیمه بدنه ماشین سمند آشنا خواهید شد:
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 25 درصد
2 سال 35 درصد
3 سال 45 درصد
4 سال و بیشتر 60 درصد

خرید اقساط بیمه بدنه سمند

اگر مایل هستید که بیمه بدنه ماشین سمند را به صورت قسطی خریداری کنید، در اسنپ این امکان برای شما فراهم شده است. به این شکل که به جای پرداخت کامل مبلغ بیمه بدنه خودروی سمند، می‌توانید مطابق با بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، هزینه را قسطی کنید.