بیمه بدنه کوئیک

خرید آنلاین بیمه بدنه کوئیک از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند شامل این زمان‌بندی نیستند و بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

واردکردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه

با ورود به سوپراپ اسنپ، گزینه «بیمه» و در صفحه جدید، گزینه «بیمه بدنه» را انتخاب کنید. اکنون اطلاعات مربوط به خودرو از جمله سازنده وسیله نقلیه، مدل، نوع کاربری، وارداتی/ صادراتی‌بودن و تحویل خودرو را مشخص کنید. در مرحله بعد با تعیین ارزش خودرو، سوابق بیمه بدنه و ثالث وسیله را وارد کنید.

مقایسه شرکت‌های بیمه مختلف و انتخاب

از میان شرکت‌های مختلف، با بررسی شرایط و هزینه‌های خدمات هریک دست به انتخاب مناسب‌ترین گزینه بزنید.  درصورت نیاز برای بازدید از خودرو با شما هماهنگ و کارشناس ارسال می‌شود.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

نحوه پرداخت (قسطی یا نقدی) را مشخص کنید و با واردکردن اطلاعات و مشخصات بیمه‌گذار، فرایند خرید بیمه بدنه آنلاین را با پرداخت آنلاین به پایان برسانید. بیمه بدنه با پیک برای شما ارسال می‌شود.

شرکت‌های بیمه

اهمیت خرید بیمه بدنه کوئیک

حدود سال 1395 بود که کوئیک سایپا برای اولین بار عرضه شد. این کراس اوور کوچک و جمع و جور به عنوان یک رقیب برای خودروهایی مانند تیبا 2 و 206 محسوب می‌شود و با وجود قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای که برای این ماشین‌سواری در نظر گرفته شده، اغلب افرادی که به دنبال یک خودروی جمع و جور و کوچک هستند به سراغ این ماشین می‌روند. با توجه به اینکه خودروی کوئیک نیز مانند سایر ماشین‌های سواری در معرض صدمات مختلف است، حتماً باید مالک این خودروی سواری بیمه بدنه کوئیک را برای جبران خسارت‌های احتمالی دریافت کند.

بیمه بدنه برای انواع مدل‌های خودرو کوئیک

بیمه بدنه‌ای که توسط اسنپ برای خودرو کوئیک در نظر گرفته شده شامل تمام مدل‌های این خودرو می‌شود؛ بنابراین تفاوتی ندارد که کوئیک R دارید یا خودروی سواری‌تان مدل کوئیک S، کوئیک اتوماتیک، کوئیک اتوماتیک فول پلاس یا کوئیک دنده‌ای است، در همه حالت می‌توانید بیمه بدنه ماشین‌سواری‌تان را از طریق اسنپ استعلام بگیرید. به محض تکمیل مراحلی که برای بیمه بدنه در نظر گرفته شده، اسنپ نسبت به صدور بیمه‌نامه متقاضیان اقدام خواهد کرد.

پوشش‌های بیمه بدنه کوئیک

اغلب کارگزاری‌هایی که در زمینه صدور بیمه بدنه فعال هستند تنها برخی از پوشش‌های بیمه‌ای را برای بیمه بدنه کوئیک در نظر می‌گیرند و در صورت نیاز به پوشش دهی سایر صدمات و خسارات، لازم است که متقاضی پوشش‌های اضافی را با پرداخت هزینه بیمه بدنه کوئیک ضمیمه بیمه نامه کند. از جمله پوشش‌های اصلی بیمه بدنه خودرو کوئیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
•	سرقت کلی ماشین یا رخ دادن حادثه برای اتومبیل
•	خساراتی که حین نجات و انتقال خودرو به آن وارد شده
•	خساراتی که با رخ دادن حوادث آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه به ماشین وارد می‌شود.
•	خسارت‌های وارده به لاستیک و چرخ‌های اتومبیل بیمه شده تا مبلغی معادل ۵۰ درصد مبلغ نو آن‌ها
•	خسارت‌های ناشی از نجات یا انتقال ماشین آسیب دیده
•	خسارت ناشی از تصادف یا برخورد پراید با اجسام ثابت یا متحرک

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه کوئیک

علاوه بر بیمه بدنی اصلی، مالک خودرو کوئیک می‌تواند هزینه بیمه بدنه کوئیک را کمی افزایش داده و خدمات اضافی پوشش‌های بیمه بدنه را دریافت کند. با وجود این موارد، بیمه می‌تواند مبلغ بیشتری را در صورت وارد شدن خسارت‌های مختلف به مالک ماشین بپردازد. از جمله مواردی که مشمول پوشش اضافی بیمه بنده خودرو کوئیک می‌شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
•	دزدی درجای لوازم خودرو مانند رادیو پخش، رینگ، لاستیک، آینه‌ها و سایر لوازم خودرو
•	شکستن شیشه به دلیلی غیر از خطرات اصلی
•	غرامت عدم استفاده از خودرو در هنگام تعمیرات
•	حوادث طبیعی شامل سیل، زلزله، آتشفشان
•	حوادث ناشی از پاشیدن مواد شیمیایی نظیر اسید و رنگ
•	حذف فرانشیز
•	پوشش نوسان قیمت

موارد عدم پوشش بدنه خودرو کوئیک

در صورتی که پوشش‌های اضافی بیمه بدنه را نداشته باشید، بخش عمده‌ای از خسارت‌های احتمالی که ممکن است به ماشین کوئیک وارد شود را باید خودتان بپردازید. مواردی که مورد پوشش بیمه بدنه اصلی این خودروی سواری نیستند عبارتند از:
•	خسارت ناشی از شرکت در رقابت‌های اتومبیل‌رانی یا آزمایش سرعت
•	خسارت خودروی بیمه‌شده به خاطر حمل مواد اسیدی، انفجاری یا قابل احتراق
•	خسارت‌های ناشی از پاشیدن رنگ، اسید و سایر مواد شیمیایی به موضوع ‌بیمه
•	خسارات مربوط به کشیدن میخ یا اشیای نظیر آن روی بدنه خودروی بیمه‌شده
•	خسارات ناشی از سرقت لوازم و قطعات موضوع بیمه پس از وقوع حادثه
•	نزول قیمت خودرو حتی اگر در اثر حوادث تحت پوشش بیمه‌ بدنه باشد.
•	خسارتی که از عدم استفاده از خودرو به دلیل حوادث تحت پوشش بیمه‌نامه حاصل شود

تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه خودرو کوئیک

اگر ماشینتان در طول سال‌های متمادی استفاده دچار حادثه نشده و علی‌رغم وجود بیمه بدنه از تخفیف بیمه استفاده نکرده‌اید، این امکان برایتان وجود دارد که از تخفیف‌های بیمه‌ای که به صورت درصدی برای سال‌های مختلف در نظر گرفته شده استفاده کنید. ماشین‌های صفر نیز شامل تخفیف بیمه بدنه هستند. همچنین، در صورتی که مبلغ بیمه را به صورت کامل بپردازید، معمولاً شرکت‌های بیمه‌ای 10% تخفیف را برای بیمه بدنه برایتان در نظر می‌گیرند.

قیمت بیمه بدنه کوئیک

قیمت بیمه بدنه کوئیک با توجه به ارزش روز خودرو، مدل ماشین، نوسان قیمت آن، تخفیف‌هایی که برای بیمه بدنه ماشین در نظر گرفته شده و شرایط کارگزاری بیمه مشخص می‌شود؛ بنابراین نمی‌توان رقم ثابتی را برای بیمه بدنه این خودروی سواری در نظر گرفت. جهت استعلام دقیق بیمه بدنه کوئیک لازم است که تخفیف‌های بیمه و شرایط و مشخصات خودرو را وارد کرده و رقم دقیق بیمه بدنه ماشین‌سواری را استعلام بگیرید.

خرید قسطی بیمه بدنه کوئیک

برای خرید بیمه بدنه چند روش وجود دارد. در روش اول می‌توانید کل مبلغ بیمه را به صورت یکجا بپردازید و از تخفیف بیمه بدنه که برای ماشین کوئیک صفر یا بدون حادثه ارائه شده استفاده کنید. اگر نمی‌توانید ماشین خودتان را به صورت نقدی بیمه کنید، با کمک اسنپ می‌توانید خدمات بیمه بدنه را با ارائه چک یا حتی بدون چک انجام دهید.