بیمه بدنه پژو پارس

خرید آنلاین بیمه بدنه پژو پارس از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند شامل این زمان‌بندی نیستند و بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

واردکردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه

با ورود به سوپراپ اسنپ، گزینه «بیمه» و در صفحه جدید، گزینه «بیمه بدنه» را انتخاب کنید. اکنون اطلاعات مربوط به خودرو از جمله سازنده وسیله نقلیه، مدل، نوع کاربری، وارداتی/ صادراتی‌بودن و تحویل خودرو را مشخص کنید. در مرحله بعد با تعیین ارزش خودرو، سوابق بیمه بدنه و ثالث وسیله را وارد کنید.

مقایسه شرکت‌های بیمه مختلف و انتخاب

از میان شرکت‌های مختلف، با بررسی شرایط و هزینه‌های خدمات هریک دست به انتخاب مناسب‌ترین گزینه بزنید.  درصورت نیاز برای بازدید از خودرو با شما هماهنگ و کارشناس ارسال می‌شود.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

نحوه پرداخت (قسطی یا نقدی) را مشخص کنید و با واردکردن اطلاعات و مشخصات بیمه‌گذار، فرایند خرید بیمه بدنه آنلاین را با پرداخت آنلاین به پایان برسانید. بیمه بدنه با پیک برای شما ارسال می‌شود.

شرکت‌های بیمه

استعلام هزینه بیمه بدنه پژو پارس

اگر می‌خواهید استعلام قیمت بیمه بدنه پژو پارس در تیپ‌های مختلف آن، یعنی پژو پارس سال، پژو پارس LX، پژو پارس ELX و پرشیا را بگیرید، در اسنپ این امکان برای شما فراهم شده است. با نصب کردن سوپراپلیکیشن اسنپ، به راحتی می‌توانید استعلام هزینه و حق بیمه بدنه خودروی پژو پارس را با توجه به سال تولید خودرو، مشخصات فعلی، تخفیفات عدم دریافت خسارت و انواع پوشش‌ها را ببینید و برای خرید، تصمیم‌گیری درستی داشته باشید.

پوشش‌های بیمه بدنه پژو پارس

همان‌طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، بیمه بدنه خودروی پژو پارس برای تامین خسارات مالی وارد شده به خودرو، طراحی شده است. به این ترتیب، برخی از صدمات و خسارات غیرعمدی وارد شده به پژو پارس، از محل بیمه بدنه، تامین خسارت خواهند شد. به طور مثال در صورتی که خودروی شما به طور کلی به سرقت برود و تا 3 ماه به وسیله پلیس یا از هر طریق دیگری کشف نشود، سند خودرو را به نام شرکت بیمه انتقال داده و خسارت آن را پس از کسر فرانشیز، از بیمه دریافت خواهید کرد.
به جز این، موارد دیگری نیز تحت پوشش بیمه بدنه ماشین پژو پارس هستند.
پوشش‌های اصلی بیمه بدنه خودروی پارس
پوشش‌های اصلی بیمه بدنه، نزد اکثر شرکت‌های بیمه به شرح زیر هستند: 
•	سرقت درجای خودرو پژو پارس.
•	خسارت وارد شده از تصادف خودرو با هر جسم ثابت یا متحرک.
•	خسارت برجای مانده خودرو که ناشی از انفجار، آتش سوزی و صاعقه بوده.
•	خسارت وارده از میخ کشی و خط و خش بدنه.
پوشش‌های اضافی بیمه بدنه پارس
در صورت تمایل، می‌توانید پوشش‌های دیگری را نیز به موارد بالا اضافه کنید که آن‌ها را به عنوان پوشش‌های اضافی یا تکمیلی می‌شناسیم. مهم‌ترین پوشش‌های تکمیلی، شامل موارد زیر می‌شوند:
•	خسارات ناشی از شکست شیشه.
•	خسارات ناشی از نوسانات قیمت خودرو. 
•	خسارات ناشی از بلایای طبیعی از جمله زلزله، طوفان و سیل.
•	خسارات ناشی از پاشیده شدن مواد شیمیایی و اسیدی بر بدنه ماشین.

بیمه بدنه ماشین پارس، شامل چه پوشش‌هایی نمی‌شود؟

البته برخی از خسارات نیز که بر اثر رفتارهای غیرقانونی و غیرعرف و همچنین خساراتی که عامدانه باشند، نظیر آن چه که در زیر آمده، شامل پوشش‌های بیمه بدنه نمی‌شوند.
•	خسارات عمدی که به وسیله مالک پژو پارس، ایجاد شده باشند.
•	خساراتی که موقع رانندگی در حالت مستی یا تحت تاثیر مواد مخدر، روی داده باشند. 
•	خسارات وارده در زمان فرار از نیروی پلیس کشور.
•	خسارات روی داده به دلیل حمل بار بیشتر از حد مجاز.
•	خسارات وارد شده تحت تاثیر جنگ، شورش، اعتصاب یا بلوا و انفجار هسته‌ای.

تخفیف عدم دریافت خسارت بیمه بدنه پژو پارس

یکی از عوامل مهمی که در قیمت بیمه بدنه پژو پارس تاثیر می‌گذارد، تخفیف عدم دریافت خسارت است. به این شکل که اگر شما برای مدت 1 سال و بیشتر از محل بیمه بدنه خسارتی دریافت نکرده باشید، برای خرید یا تمدید این بیمه نامه در سال بعد، مشمول تخفیفاتی خواهید شد که اتفاقاً درصد آن‌ها چشم‌گیر خواهد بود.
در ادامه، جدول مربوط به تخفیفات عدم دریافت خسارت بیمه بدنه ماشین پژو پارس را مشاهده خواهید کرد:
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 25 درصد
2 سال 35 درصد
3 سال 45 درصد
4 سال و بیشتر 60 درصد

قیمت بیمه بدنه پژو پارس

قیمت بیمه بدنه پژو پارس، تابعی از فاکتورهای مختلفی چون مدل خودرو، سال تولید، تخفیفات عدم دریافت خسارات، پوشش‌های تکمیلی، وضعیت بدنه خودرو، پرداخت نقد یا اقساط و... بوده است. همان‌طور که اشاره کردیم، شما می‌توانید استعلام هزینه بیمه بدنه پژو پارس را از اسنپ گرفته و پس از آن، خرید این بیمه نامه را انجام دهید.

خرید قسطی بیمه بدنه پژو پارس

با توجه به غیراجباری بودن خرید بیمه بدنه، بیشتر مالکان خودرو از خرید آن طفره می‌روند. خبر خوب این است که شما می‌توانید در اسنپ، نسبت به خرید قسطی بیمه بدنه خودرو اقدام کرده و به راحتی به شکل اقساط ماهیانه، هزینه مربوط به آن را پرداخت کنید.