بیمه بدنه پژو 405

خرید آنلاین بیمه بدنه پژو 405 از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند شامل این زمان‌بندی نیستند و بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

واردکردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه

با ورود به سوپراپ اسنپ، گزینه «بیمه» و در صفحه جدید، گزینه «بیمه بدنه» را انتخاب کنید. اکنون اطلاعات مربوط به خودرو از جمله سازنده وسیله نقلیه، مدل، نوع کاربری، وارداتی/ صادراتی‌بودن و تحویل خودرو را مشخص کنید. در مرحله بعد با تعیین ارزش خودرو، سوابق بیمه بدنه و ثالث وسیله را وارد کنید.

مقایسه شرکت‌های بیمه مختلف و انتخاب

از میان شرکت‌های مختلف، با بررسی شرایط و هزینه‌های خدمات هریک دست به انتخاب مناسب‌ترین گزینه بزنید.  درصورت نیاز برای بازدید از خودرو با شما هماهنگ و کارشناس ارسال می‌شود.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

نحوه پرداخت (قسطی یا نقدی) را مشخص کنید و با واردکردن اطلاعات و مشخصات بیمه‌گذار، فرایند خرید بیمه بدنه آنلاین را با پرداخت آنلاین به پایان برسانید. بیمه بدنه با پیک برای شما ارسال می‌شود.

شرکت‌های بیمه

استعلام هزینه بیمه بدنه پژو 405

برای آن‌که بتوانید استعلام قیمت بیمه بدنه پژو 405 را انجام دهید، کافی است که به اسنپ بیمه بروید. در آن‌جا با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در خصوص خودروی خود، هزینه و حق بیمه بدنه آن را مشاهده خواهید کرد. در نظر داشته باشید که استعلام هزینه بیمه بدنه 405، بسته به تیپ و مدل خودرو و عوامل دیگری چون تخفیفات عدم خسارت، وضعیت بدنه، پوشش‌های درخواستی و... متغیر خواهد بود.
تیپ‌های مختلف پژو 405، شامل پژو 405 GLX، پژو 405 GLI، پژو 405 SLX، پژو آردی و پژو روآ هستند که حق بیمه هر یک از این‌ها، تا حدودی متفاوت است.

پوشش‌های بیمه بدنه پژو 405

زمانی که برای خرید بیمه بدنه خودروی پژو 405 مراجعه می‌کنید، یک سری پوشش‌های اولیه را به عنوان پوشش‌های پایه و اصلی این بیمه نامه خواهید دید. علاوه‌بر آن، برخی پوشش‌های دیگر هستند که ممکن است شما بعضی از آن‌ها را انتخاب کنید که هزینه هر یک از آن‌ها به مبلغ اصلی بیمه اضافه می‌شود. به‌طور معمول پیشنهاد می‌شود که این پوشش‌های اضافی را در زمان خرید بیمه بدنه اضافه کرده و حق بیمه جزئی مربوط به آن‌ها را همزمان پرداخت کنید.
پوشش‌های اصلی بیمه بدنه خودروی 405
پوشش‌های اصلی بیمه بدنه، به شرح زیر هستند: 
•	سرقت کلی خودرو.
•	تصادف با جسم ثابت یا متحرک.
•	آتش سوزی، صاعقه و انفجار.
•	میخ کشی و خط و خش روی بدنه.
پوشش‌های اضافی بیمه بدنه 405
در این‌جا تعدادی از پوشش‌های تکمیلی را نیز مشاهده می‌کنید:
•	خسارات به وجود آمده از شکست شیشه.
•	خسارات به وجود آمده از نوسانات قیمت خودرو.
•	خسارات به وجود آمده از بلایای طبیعی از جمله زلزله، طوفان و سیل.
•	خسارات به وجود آمده از پاشیده شدن مواد شیمیایی و اسیدی روی بدنه خودروی پژو 405.

بیمه بدنه ماشین 405، شامل چه پوشش‌هایی نمی‌شود؟

مطابق چیزی که انتظار می‌رود، این بیمه نامه برخی از موارد را نیز از پوشش خود به کلی خارج دانسته است که از جمله آن‌ها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•	هر نوع خسارتی که به‌طور عمد به وسیله مالک و بیمه گذار، به ماشین وارد شده باشد.
•	هر نوع خسارتی که به دلیل مستی راننده یا ناشی از مصرف مواد مخدر اتفاق افتاده باشد.
•	هر نوع خسارتی که به دلیل حمل بار بیشتر از حد مجاز، به خودرو وارد شود.
•	هر نوع آسیبی که خودرو در هنگام فرار راننده از نیروی پلیس، دیده باشد.
•	هر نوع خساراتی که تحت تاثیر جنگ، شورش، اعتصاب یا بلوا به خودرو وارد شود.
•	هر نوع خساراتی که در زمان جنگ یا انفجار هسته‌ای به خودرو وارد شده باشد.

تخفیف عدم دریافت خسارت بیمه بدنه پژو 405

همان‌طور که در بالا نیز اشاره کردیم، یکی از عوامل تاثیرگذار که نقش زیادی در تعیین حق بیمه پژو 405 دارد، تخفیف عدم دریافت خسارت از محل این بیمه نامه است. به این ترتیب در صورتی که شما یک سال یا بیشتر از بیمه بدنه خودروی 405 خود استفاده نکرده و خسارتی نگرفته باشید، مقداری تخفیف در قیمت بیمه بدنه 405 خواهید داشت. بدیهی است که هر آن قدر تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت بیشتر باشد، درصد تخفیف شما نیز بالاتر می‌رود.
در این‌جا نگاهی به جدول تخفیف عدم دریافت خسارت بیمه بدنه 405 خواهیم داشت:
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 25 درصد
2 سال 35 درصد
3 سال 45 درصد
4 سال و بیشتر 60 درصد

قیمت بیمه بدنه پژو 405

قیمت بیمه بدنه پژو 405 در شرکت‌های مختلف بیمه، تا حدودی با هم متفاوت است. اگر چه اکثر این شرکت‌ها از یک فرمول و ساختار کلی و مشابه برای تعیین هزینه بیمه بدنه خودروی 405 استفاده می‌کنند، اما دقت داشته باشید که قیمت این بیمه نامه مانند بیمه شخص ثالث، تابع نرخ تعیین شده شرکت بیمه مرکزی نیست.

خرید قسطی بیمه بدنه پژو 405

در صورتی که قصد خرید بیمه بدنه خودروی پژو 405 را دارید اما مایل به پرداخت یک‌جای مبلغ آن نیستید، می‌توانید از امکان خرید قسطی بیمه از اسنپ استفاده کنید.