بیمه بدنه پژو 207

خرید آنلاین بیمه بدنه پژو 207 از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند شامل این زمان‌بندی نیستند و بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

واردکردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه

با ورود به سوپراپ اسنپ، گزینه «بیمه» و در صفحه جدید، گزینه «بیمه بدنه» را انتخاب کنید. اکنون اطلاعات مربوط به خودرو از جمله سازنده وسیله نقلیه، مدل، نوع کاربری، وارداتی/ صادراتی‌بودن و تحویل خودرو را مشخص کنید. در مرحله بعد با تعیین ارزش خودرو، سوابق بیمه بدنه و ثالث وسیله را وارد کنید.

مقایسه شرکت‌های بیمه مختلف و انتخاب

از میان شرکت‌های مختلف، با بررسی شرایط و هزینه‌های خدمات هریک دست به انتخاب مناسب‌ترین گزینه بزنید.  درصورت نیاز برای بازدید از خودرو با شما هماهنگ و کارشناس ارسال می‌شود.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

نحوه پرداخت (قسطی یا نقدی) را مشخص کنید و با واردکردن اطلاعات و مشخصات بیمه‌گذار، فرایند خرید بیمه بدنه آنلاین را با پرداخت آنلاین به پایان برسانید. بیمه بدنه با پیک برای شما ارسال می‌شود.

شرکت‌های بیمه

اهمیت خرید بیمه بدنه پژو 207

زیبایی خیره کننده پژو 207 و ظاهر جذاب این خودرو یکی از دلایل اصلی محبوبیت و پرفروش بودن این ماشین ایرانی محسوب می‌شود. از ساعتی که ماشین را از سازنده تحویل می‌گیرید، خودروی 207 در معرض آسیب و صدمات احتمالی است؛ بنابراین برای اینکه بتوانید رانندگی ایمن و آسوده‌خاطر را تجربه کنید، لازم است که حتماً ماشین خودتان را از همان روز اول بیمه بدنه کنید.

بیمه بدنه برای انواع مدل‌های خودرو پژو 207

بیمه بدنه پژو 207 یک سپر ایمن برای خودروی شما محسوب می‌شود و در صورت بروز خسارت‌های احتمالی، این امکان برایتان وجود خواهد داشت که هزینه بخشی از صدمات وارده به خودرو را جبران کنید. قیمت  بیمه بدنه انواع پژو 207 مانند پژو 207 اتوماتیک، پژو 207 دنده‌ای و پژو CC 207 را می‌توانید از طریق اسنپ استعلام گرفته و مراحل صدور بیمه بدنه این خودرو سواری را به راحتی انجام دهید.

پوشش‌های بیمه بدنه پژو 207

هر ماشین‌سواری امکانات و ویژگی‌های خاص خودش را دارد و قیمت‌گذاری خودرو نیز بر این اساس انجام می‌شود؛ اما خدمات بیمه بدنه تمام خسارت‌های وارده به کلیه اجزای خودرو را جبران نمی‌کند. به طور کلی، پوشش‌های بیمه‌ای که برای بیمه بدنه 207 در نظر گرفته شده‌اند عبارتند از:
•	جبران خسارت ناشی از هرگونه حادثه و تصادف 207 با خودروی دیگر یا جسم ثابت و متحرک
•	جبران خسارت ناشی از سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار
•	خسارت ناشی از سرقت کلی ماشین 207 مانند دزدیده شدن ماشین یا آسیب‌های وارد شده به وسایل اصلی آن
•	خسارت وارد شده در جریان نجات یا انتقال ماشین 207 خسارت‌دیده
•	خسارت مربوط به باتری و لاستیک‌های خودرو تا 50 درصد قیمت لاستیک و باطری نو
•	خسارت ناشی از انفجار، آتش‌سوزی و سقوط خودروی 207 بیمه شده حتی در مواقعی که مقصر حادثه فرار کرده باشد.

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه پژو 207

شرکت‌های بیمه‌ای برخی پوشش‌های اضافی را نیز برای خودروهای سواری که می‌خواهند از خدمات بیمه بدنه استفاده کنند ارائه می‌دهند. با پرداخت هزینه بیشتر می‌توانید این پوشش‌ها را نیز برای خودروی سواری‌تان تهیه کنید. مواردی که به عنوان پوشش اضافی بیمه ماشین 207 در نظر گرفته شده عبارتند از:
•	جبران خسارت‌های ناشی از دزدی درجا لوازم خودرو لوازمی از قبیل رادیو پخش، رینگ، لاستیک، آینه‌ها و...
•	جبران خسارت ناشی از شکستن شیشه به دلیل موارد غیر از خطرات اصلی
•	خسارت و غرامت ناشی از عدم استفاده خودرو در زمان تعمیرات
•	پوشش هزینه‌های ناشی از حوادث طبیعی مثل سیل، زلزله و آتشفشان
•	خسارت ناشی از پاشیدن مواد شیمیایی مثل اسید و رنگ بر بدنه ماشین
•	پوشش نوسان قیمت خودرو 207

موارد عدم پوشش بدنه خودرو پژو 207

شرایط خاصی وجود دارد که شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بیمه بدنه نمی‌توانند خسارت‌های وارده به خودرو سواری را جبران کنند. در ادامه مواردی ک در شرایط عادی تحت پوشش بیمه بدنه پژو 207 نیستند را برای شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.
•	شورش، جنگ انقلاب، اعتصاب و تهاجم
•	سیل، زلزله، آتشفشان
•	خسارت‌های ناشی از توقف اتومبیل به دست نیروی انتظامی
•	خسارت‌های ناشی از مصرف الکل یا مواد مخدر
•	هزینه‌‌های ناشی از حمل بار بیش از حد خودرو 207
•	هزینه‌های وارد شده به ماشین 207 در مسابقات رانندگی
•	آسیب‌های ناشی از انفجار هسته‌‌ای
•	خسارتی که به خودرو 207 وارد شده اما راننده فاقد گواهینامه بوده
•	خسارت‌هایی که به عمد توسط بیمه‌گذار وارد شده
•	آسیب‌های وارد شده به راننده 207 در زمان فرار از نیروی انتظامی

تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه خودرو پژو 207

با کمک تخفیف‌هایی که برای عدم خسارت خودرو سواری در نظر گرفته شده‌اند می‌توانید ماشین خودتان را با قیمت مناسب‌تری بیمه کنید. از جمله این تخفیف‌ها می‌توان به تخفیف‌های مناسبتی، تخفیف ماشین صفر و تخفیف‌های عدم استفاده از بیمه بدنه برای جبران خسارت در سال‌های قبل اشاره کرد.
تخفیف‌هایی که برای بیمه بدنه خودرو 207 در شرایط عدم وجود خسارت در نظر گرفته شده به صورت زیر است.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 25 درصد
2 سال 35 درصد
3 سال 45 درصد
4 سال و بیشتر 60 درصد

قیمت بیمه بدنه پژو 207

قیمت بیمه بدنه 207 با توجه به سال ساخت و مشخصات این خودرو سواری مشخص می‌شود. اگر ماشین صفرکیلومتر باشد یا مالک خودرو قبلاً از بیمه بدنه استفاده نکرده باشد، امکان استفاده از تخفیف‌های ارائه شده برای بیمه بدنه نیز برای دارنده ماشین وجود دارد. البته، در صورتی که پوشش‌های اضافی بیمه بدنه را به عنوان ضمیمه تهیه کرده باشید، مبلغی که باید برای بیمه بدنه این خودرو سواری بپردازید بیشتر خواهد شد.

خرید قسطی بیمه بدنه پژو 207

هزینه بیمه بدنه 207 در شرایطی که مالک ماشین تخفیف خسارت ندارد معمولاً رقم قابل توجهی خواهد بود. به همین دلیل است که اغلب دارندگان این خودرو سواری ترجیح می‌دهند که ماشین خودشان را به صورت قسطی بیمه کنند. 
برای خرید اقساطی بیمه بدنه 207 یا استفاده از چک برای بیمه بدنه می‌توانید از خدمات اسنپ استفاده کنید. با وجود این قابلیت، دیگر نیازی نیست که مدت‌ها برای آماده شدن کل مبلغ بیمه بدنه منتظر بمانید و موقع استفاده از ماشین 207 خودتان استرس داشته باشید.