بیمه بدنه پژو 206

خرید آنلاین بیمه بدنه پژو 206 از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند شامل این زمان‌بندی نیستند و بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

واردکردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه

با ورود به سوپراپ اسنپ، گزینه «بیمه» و در صفحه جدید، گزینه «بیمه بدنه» را انتخاب کنید. اکنون اطلاعات مربوط به خودرو از جمله سازنده وسیله نقلیه، مدل، نوع کاربری، وارداتی/ صادراتی‌بودن و تحویل خودرو را مشخص کنید. در مرحله بعد با تعیین ارزش خودرو، سوابق بیمه بدنه و ثالث وسیله را وارد کنید.

مقایسه شرکت‌های بیمه مختلف و انتخاب

از میان شرکت‌های مختلف، با بررسی شرایط و هزینه‌های خدمات هریک دست به انتخاب مناسب‌ترین گزینه بزنید.  درصورت نیاز برای بازدید از خودرو با شما هماهنگ و کارشناس ارسال می‌شود.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

نحوه پرداخت (قسطی یا نقدی) را مشخص کنید و با واردکردن اطلاعات و مشخصات بیمه‌گذار، فرایند خرید بیمه بدنه آنلاین را با پرداخت آنلاین به پایان برسانید. بیمه بدنه با پیک برای شما ارسال می‌شود.

شرکت‌های بیمه

استعلام هزینه بیمه بدنه پژو 206

گرفتن بیمه بدنه 206 به عنوان یک بیمه نامه اختیاری، بسیار ضروری است. با داشتن این بیمه نامه، از پوشش‌های متفاوتی برخوردار خواهید شد که این بیمه به شما کمک می‌کند تا در صورت بروز هر حادثه‎ای، خیالتان از بابت پرداخت خسارت خودرو پژو 206، راحت باشد. البته بسته به این که خودروی پژو 206 شما از تیپ 1 تا 6 باشد، استعلام قیمت بیمه بدنه پژو 206 متفاوت خواهد بود. اگر شما نیز مایل هستید که پیش از خرید بیمه بدنه استعلام قیمت آن را انجام دهید، این امکان برای شما در اسنپ فراهم شده است.

پوشش‌های بیمه بدنه پژو 206

پوشش‌هایی که برای بیمه بدنه خودروی 206 در نظر گرفته شده‌اند، متمایز و متنوع هستند. برخی از این موارد به عنوان پوشش‌های اصلی و برخی دیگر پوشش‌‌های تکمیلی هستند که در صورت تمایل مالک، می‌توان هر یک از این‌ها را به بیمه نامه اضافه کرد. در ادامه، هر گروه از این پوشش‌ها را معرفی خواهیم کرد:
•	خسارات ناشی از سرقت درجای خودروی پژو 206.
•	خسارات ناشی از تصادف با هر نوع جسم ثابت یا متحرک (به طور مثال هزینه خسارات وارد شده از تصادف با یک حیوان چهارپا).
•	خسارات ناشی از آتش سوزی، صاعقه و انفجار.
•	خسارات ناشی از میخ کشی و خط و خش روی بدنه.
اما در اینجا تعدادی از پوشش‌های تکمیلی را نیز مشاهده می‌کنید:
•	خسارات ناشی از بلایای طبیعی از جمله زلزله، طوفان و سیل.
•	خسارات ناشی از شکستن شیشه.
•	خسارات ناشی از نوسانات قیمت خودرو.
•	خسارات ناشی از پاشیده شدن مواد شیمیایی و اسیدی روی بدنه خودروی پژو 206.

البته برخی از موارد نیز از پوشش بیمه شخص ثالث خارج هستند که عبارتند از:
•	خساراتی که تحت تاثیر جنگ، شورش، اعتصاب و یا بلوا باشند.
•	خساراتی که ناشی از انفجار هسته‌ای باشند.
•	خساراتی که به صورت عمدی به خودروی پژو 206 تحت پوشش بیمه بدنه، وارد شده باشند.
•	خساراتی که در زمان تعقیب و گریز پلیس به خودرو وارد شده باشد.
•	خساراتی که در زمان مستی راننده یا سوء مصرف مواد مخدر به خودرو  وارد شوند.
•	خساراتی که طی حمل بار بیش از حد مجاز، رخ داده باشند.

تخفیف عدم دریافت خسارت بیمه بدنه پژو 206

یکی از مواردی که در قیمت بیمه بدنه پژو 206، تاثیر می‌گذارد، تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت است. در این صورت، مطابق با تعداد سال‌هایی که از بیمه بدنه استفاده نکرده و خسارتی از محل آن دریافت نکرده باشید، درصد تخفیف معادلی برای شما در نظر گرفته می‌شود. در جدول زیر می‌توانید این درصد تخفیف‌ها را مشاهده کنید:
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 25 درصد
2 سال 35 درصد
3 سال 45 درصد
4 سال و بیشتر 60 درصد

قیمت بیمه بدنه پژو 206

قیمت بیمه بدنه پژو 206، در وهله اول به سال ساخت و تیپ خودرو بستگی دارد. علاوه‌بر آن وضعیت بدنه خودرو هم به وسیله کارشناس بیمه، به خوبی بررسی شده و خودروی پژو 206 شما قیمت گذاری می‌شود. از آن‌جایی که در صورت سرقت درجای خودرو، خسارت آن باید به مالک پرداخت شود؛ در زمان عقد قرارداد بیمه بدنه، ارزش خودرو مشخص و ثبت می‌شود. به جز آن، با انتخاب پوشش‌های اضافی، هزینه بیمه بدنه پژو 206 تغییر می‌کند.

خرید قسطی بیمه بدنه پژو 206

اگر تصمیم به خرید بیمه بدنه ماشین پژو 206 دارید، می‌توانید از خرید نقدی یا امکان خرید اقساطی در اسنپ استفاده کنید. خرید اقساطی بیمه بدنه 206 در اسنپ، با چک و بدون چک میسر بوده و بهترین شرایط را برای متقاضیان فراهم کرده است.