بیمه بدنه ال 90

خرید آنلاین بیمه بدنه ال 90 از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند شامل این زمان‌بندی نیستند و بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

واردکردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه

با ورود به سوپراپ اسنپ، گزینه «بیمه» و در صفحه جدید، گزینه «بیمه بدنه» را انتخاب کنید. اکنون اطلاعات مربوط به خودرو از جمله سازنده وسیله نقلیه، مدل، نوع کاربری، وارداتی/ صادراتی‌بودن و تحویل خودرو را مشخص کنید. در مرحله بعد با تعیین ارزش خودرو، سوابق بیمه بدنه و ثالث وسیله را وارد کنید.

مقایسه شرکت‌های بیمه مختلف و انتخاب

از میان شرکت‌های مختلف، با بررسی شرایط و هزینه‌های خدمات هریک دست به انتخاب مناسب‌ترین گزینه بزنید.  درصورت نیاز برای بازدید از خودرو با شما هماهنگ و کارشناس ارسال می‌شود.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

نحوه پرداخت (قسطی یا نقدی) را مشخص کنید و با واردکردن اطلاعات و مشخصات بیمه‌گذار، فرایند خرید بیمه بدنه آنلاین را با پرداخت آنلاین به پایان برسانید. بیمه بدنه با پیک برای شما ارسال می‌شود.

شرکت‌های بیمه

اهمیت خرید بیمه بدنه ال 90

ال 90 از همان روزهای اولی که وارد بازار شده توانست نام خودش را در بین ماشین‌های محبوب ایرانی قرار دهد. این خودرو جادار بهترین انتخاب برای سفرهای برون‌شهری خانوادگی محسوب می‌شود. در صورتی که این خودروی ایرانی را به عنوان ماشین‌سواری خودتان انتخاب کرده‌اید، حتماً باید بیمه بدنه ال 90 را تهیه کنید. با خرید بیمه بدنه می‌توانید آسوده‌خاطر از خودروی خودتان برای سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری استفاده کنید.

بیمه بدنه برای انواع مدل‌های خودرو ال 90

هر فردی با توجه به سلیقه‌ای که دارد می‌تواند یکی از مدل‌های متنوع ال 90 را برای خرید در نظر بگیرد. البته حتماً باید مالک خودرو این موضوع را در نظر داشته باشد که شرایط بیمه بدنه ال 90 برای انواع مدل‌های این ماشین مانند ال 90 یا رنو تندر 90 استیشن، ال 90 اتوماتیک، ال 90 پلاس، ال 90 پلاس اتوماتیک و رنو تند 90 مدل E0 تا E2 متفاوت است. با کمک اسنپ می‌توانید قیمت و شرایط بیمه بدنه هر کدام از این خودروها را استعلام بگیرید و به راحتی درخواست صدور بیمه بدنه را داشته باشید.

پوشش‌های بیمه بدنه ال 90

قیمت بیمه بدنه ال 90 با توجه به سقف پوشش دهی شرکت‌های بیمه‌گذار برای این خودرو مشخص می‌شود؛ بنابراین برای استفاده از بیمه بدنه باید حتماً لیست مواردی که تحت پوشش بیمه بدنه قرار دارند را بشناسید. به طور کلی، پوشش‌های بیمه‌ای که برای بیمه بدنه ال 90 در نظر گرفته شده‌اند عبارتند از:
•	خسارت ناشی از هر نوع حادثه و تصادف ال 90 با خودروی دیگر یا جسم ثابت و متحرک
•	خسارت ناشی از سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار
•	خسارت ناشی از سرقت کلی خودرو ال 90 مانند دزدیده شدن ماشین یا آسیب‌های وارد شده به وسایل اصلی آن
•	خسارت وارد شده در جریان نجات یا انتقال ماشین خسارت‌دیده
•	خسارت مربوط به باتری و لاستیک‌های خودرو تا 50 درصد قیمت لاستیک و باطری نو
•	خسارت ناشی از انفجار، آتش‌سوزی و سقوط خودروی ال 90 بیمه شده حتی در مواقعی که مقصر حادثه فرار کرده باشد.

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه ال 90

شرکت‌های بیمه‌گذار یک سری پوشش اضافی نیز برای بیمه بدنه ال 90 در نظر گرفته‌اند. در صورتی که مبلغ بیشتری را برای اضافه کردن این پوشش‌ها به بیمه بدنه بپردازید، شرکت بیمه‌گذار برای جبران خسارت وارده به خودروی سواری‌تان رقم بیشتری را در نظر خواهد گرفت.
در ادامه مواردی که به عنوان پوشش اضافی بیمه ماشین ال 90 در نظر گرفته شده را ارائه کرده‌ایم.
•	خسارت ناشی از دزدی درجا لوازم خودرو لوازمی از قبیل رادیو پخش، رینگ، لاستیک، آینه‌ها و...
•	خسارت ناشی از شکستن شیشه به دلیل موارد غیر از خطرات اصلی
•	خسارت و غرامت ناشی از عدم استفاده خودرو در زمان تعمیرات
•	پوشش هزینه‌های ناشی از حوادث طبیعی مثل سیل، زلزله و آتشفشان
•	خسارت ناشی از پاشیدن مواد شیمیایی مثل اسید و رنگ بر بدنه ماشی
•	پوشش نوسان قیمت خودرو

موارد عدم پوشش بدنه خودرو ال 90

یک سری از خسارت‌هایی که به ماشین ال 90 وارد می‌شوند را شرکت‌های بیمه‌گذار بیمه بدنه جبران نمی‌کنند. مواردی ک در شرایط عادی تحت پوشش بیمه بدنه ال 90 نیستند عبارتند از:
•	شورش، جنگ انقلاب، اعتصاب و تهاجم
•	سیل، زلزله، آتشفشان
•	خسارت‌های ناشی از توقف اتومبیل به دست نیروی انتظامی
•	خسارت‌های ناشی از مصرف الکل یا مواد مخدر
•	هزینه‌‌های ناشی از حمل بار بیش از حد خودرو
•	هزینه‌های وارد شده به خودرو در مسابقات رانندگی
•	آسیب‌های ناشی از انفجار هسته‌‌ای
•	خسارتی که به خودرو وارد شده اما راننده فاقد گواهینامه بوده
•	خسارت‌هایی که به عمد توسط بیمه‌گذار وارد شده
•	آسیب‌های وارد شده به راننده در زمان فرار از نیروی انتظامی

تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه خودرو ال 90

تخفیف بیمه بدنه خودرو شامل دو دسته اصلی و فرعی است. تخفیف‌های خودروهای صفر و تخفیف عدم خسارت در دسته اصلی بیمه بدنه قرار می‌گیرند. تخفیف‌های مناسبتی، گروهی و تخفیف‌هایی که برای خودروهای وارداتی در نظر گرفته می‌شوند جزء دسته فرعی هستند.
تخفیف‌هایی که برای بیمه بدنه خودرو ال 90 در شرایط عدم وجود خسارت در نظر گرفته می‌شوند به صورت زیر است.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 25 درصد
2 سال 35 درصد
3 سال 45 درصد
4 سال و بیشتر 60 درصد

قیمت بیمه بدنه ال 90

هزینه بیمه بدنه ال 90 با توجه به مدل، سال ساخت خودرو و قیمتی که به عنوان ارزش روز ماشین تعیین شده مشخص می‌شود. همچنین مواردی مانند پوشش اضافی که برای خودرو در نظر گرفته می‌شود، وجود یا عدم وجود تخفیف‌های دوره‌ای بیمه بدنه و صفر یا کارکرده بودن ال 90 نیز در تعیین قیمت نهایی بیمه بدنه این ماشین مؤثر هستند.

خرید قسطی بیمه بدنه ال 90

داشتن بیمه بدنه برای خودروی ال 90 ضروری است؛ اما تمام افرادی که مالک این خودروی سواری هستند شرایط بیمه کردن آن را ندارند. اسنپ برای اینکه تمام دارندگان ال 90 بتوانند ماشین خودشان را بیمه بدنه کنند، امکان خرید اقساطی بیمه بدنه ال 90 یا پرداخت بیمه بدنه با چک را فراهم کرده است. با استفاده از این خدمات می‌توانید ماشین خودتان را بیمه کرده و آسوده‌خاطر از آن برای سفرهای متنوعی که در پیش رو دارید استفاده کنید.