بیمه بدنه دنا

خرید آنلاین بیمه بدنه دنا از اسنپ

اگر تا قبل از ساعت ۲۱ روزهای کاری و قبل از ساعت ۱۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه درخواستتان را به کامل ثبت کنید و هزینهٔ آن را پرداخت کنید، بیمه‌نامهٔ شما همان روز صادر می‌شود. درخواست‌هایی که بعد از این ساعت‌ها ثبت شوند هم در ابتدای روز کاری بعدی بررسی و صادر می‌شوند. البته بیمه‌هایی که نیاز به بازدید از وسیلهٔ نقلیه دارند شامل این زمان‌بندی نیستند و بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید صادر می‌شود.

واردکردن اطلاعات خودرو و سوابق بیمه

با ورود به سوپراپ اسنپ، گزینه «بیمه» و در صفحه جدید، گزینه «بیمه بدنه» را انتخاب کنید. اکنون اطلاعات مربوط به خودرو از جمله سازنده وسیله نقلیه، مدل، نوع کاربری، وارداتی/ صادراتی‌بودن و تحویل خودرو را مشخص کنید. در مرحله بعد با تعیین ارزش خودرو، سوابق بیمه بدنه و ثالث وسیله را وارد کنید.

مقایسه شرکت‌های بیمه مختلف و انتخاب

از میان شرکت‌های مختلف، با بررسی شرایط و هزینه‌های خدمات هریک دست به انتخاب مناسب‌ترین گزینه بزنید.  درصورت نیاز برای بازدید از خودرو با شما هماهنگ و کارشناس ارسال می‌شود.

نهایی‌کردن سفارش و دریافت بیمه‌نامه

نحوه پرداخت (قسطی یا نقدی) را مشخص کنید و با واردکردن اطلاعات و مشخصات بیمه‌گذار، فرایند خرید بیمه بدنه آنلاین را با پرداخت آنلاین به پایان برسانید. بیمه بدنه با پیک برای شما ارسال می‌شود.

شرکت‌های بیمه

اهمیت خرید بیمه بدنه دنا

خودروی دنا به عنوان یکی از محبوب‌ترین ماشین‌های ایرانی شناخته می‌شود و قدرت بالای این خودرو، کیفیت قطعات دنا و ظاهر جذابی که دارد موجب شده تا روز به روز میزان فروش این خودرو بیشتر شود. برای اینکه دنای زیبایی که دارید همیشه سرپا بماند، لازم است که بیمه بدنه دنا را برای جبران خسارت‌هایی که ممکن است تصادفات احتمالی برای این خودرو رقم بزند تهیه کرده و آسوده‌خاطر از خودروی سواری‌تان استفاده کنید.

بیمه بدنه برای انواع مدل‌های خودرو دنا

دنا مانند سایر خودروهای سرشناس و جدید ایرانی در مدل‌های متنوعی تولید و به بازار عرضه شده است. از جمله مدل‌های دنا که این روزها خرید و فروش می‌شوند می‌توان به دنا 1.7 لیتر معمولی، دنا EF7، دنا پلاس و دنا توربوپلاس اشاره کرد. برای استعلام قیمت و خرید بیمه بدنه تمام مدل‌های دنا و صدور آن‌ها می‌توانید از اسنپ کمک بگیرید و در کمترین زمان بیمه بدنه ماشینتان را دریافت کنید.

پوشش‌های بیمه بدنه دنا

بیمه بدنه دنا نیز مانند سایر خدمات بیمه‌ای یک لیست مشخص به عنوان پوشش بیمه دارد و تنها در صورتی که خسارت وارده به خودرو جزء موارد درج شده در این لیست باشد، هزینه آن را پرداخت خواهد کرد. پوشش‌های بیمه‌ای که برای بیمه بدنه دنا در نظر گرفته شده‌اند عبارتند از:
•	خسارت ناشی از هرگونه حادثه و تصادف دنا با خودروی دیگر یا جسم ثابت و متحرک
•	خسارت ناشی از سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار
•	خسارت ناشی از سرقت کلی خودرو دنا مانند دزدیده شدن ماشین یا آسیب‌های وارد شده به وسایل اصلی خودرو
•	خسارت وارد شده در جریان نجات یا انتقال خودرو خسارت‌دیده
•	خسارت مربوط به باتری و لاستیک‌های خودرو تا 50 درصد قیمت لاستیک و باطری نو
•	خسارت ناشی از انفجار، آتش‌سوزی و سقوط خودروی دنا بیمه شده حتی در مواقعی که مقصر حادثه فرار کرده باشد.

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه دنا

در صورتی که پوشش‌های اضافی بیمه بدنه دنا را دریافت کنید، مقدار هزینه‌ای که برای بیمه پرداخت می‌کنید مقداری بیشتر خواهد شد؛ اما در صورتی که آسیبی به خاطر شرایط خاص برای ماشین رخ دهد، کارگزاری بیمه هزینه جبران خسارت را برایتان واریز خواهد کرد. در ادامه مواردی که به عنوان پوشش اضافی بیمه ماشین دنا در نظر گرفته شده را ارائه کرده‌ایم. 
•	خسارت ناشی از دزدی درجا لوازم خودرو لوازمی از قبیل رادیو پخش، رینگ، لاستیک، آینه‌ها و...
•	خسارت ناشی از شکستن شیشه به دلیل موارد غیر از خطرات اصلی
•	خسارت و غرامت ناشی از عدم استفاده خودرو در زمان تعمیرات
•	پوشش هزینه‌های ناشی از حوادث طبیعی مثل سیل، زلزله و آتشفشان
•	خسارت ناشی از پاشیدن مواد شیمیایی مثل اسید و رنگ بر بدنه ماشی
•	پوشش نوسان قیمت خودرو

موارد عدم پوشش بدنه خودرو دنا

برای اینکه بیمه بدنه دنا را استفاده کنید، لازم است مواردی ک در شرایط عادی تحت پوشش بیمه بدنه این خودرو نیستند را نیز بشناسید. این موارد عبارتند از:
•	شورش، جنگ انقلاب، اعتصاب و تهاجم
•	سیل، زلزله، آتشفشان
•	خسارت‌های ناشی از توقف اتومبیل به دست نیروی انتظامی
•	خسارت‌های ناشی از مصرف الکل یا مواد مخدر
•	هزینه‌‌های ناشی از حمل بار بیش از حد خودرو
•	هزینه‌های وارد شده به خودرو در مسابقات رانندگی
•	آسیب‌های ناشی از انفجار هسته‌‌ای
•	خسارتی که به خودرو وارد شده اما راننده فاقد گواهینامه بوده
•	خسارت‌هایی که به عمد توسط بیمه‌گذار وارد شده
•	آسیب‌های وارد شده به راننده در زمان فرار از نیروی انتظامی

تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه خودرو دنا

در صورتی که در طول مدت زمانی که ماشین دنا بیمه بدنه دارد تصادف یا خسارتی به آن وارد نشده باشد می‌توانید از تخفیف عدم خسارت بیمه آن خودرو استفاده کرده و در سال‌های بعدی ماشین خودتان را با قیمت پایین‌تری بیمه کنید.
تخفیف بیمه بدنه به دو دسته اصلی و فرعی تقسیم می‌شود. تخفیف اصلی بین 20 تا 30 درصد تخفیف خودرو صفرکیلومتر و تخفیف عدم خسارت است. تخفیف‌های فرعی نیز شامل تخفیف ارزش خودرو، تخفیف‌ گروهی، تخفیف خودرو وارداتی، تخفیف برخی از مشاغل و تخفیف‌های مناسبتی در اعیاد و زمان‌های خاص هستند.
تخفیف‌هایی که برای بیمه بدنه خودرو دنا در شرایط عدم وجود خسارت در نظر گرفته شده به صورت زیر است.
تعداد سال‌های عدم دریافت خسارت درصد تخفیف
1 سال 25 درصد
2 سال 35 درصد
3 سال 45 درصد
4 سال و بیشتر 60 درصد

قیمت بیمه بدنه دنا

جهت استعلام قیمت بیمه بدنه دنا لازم است که ابتدا مدل ماشین را مشخص کرده و سپس سال ساخت آن را تعیین کنید. اگر ماشین تا به حال خسارتی را تجربه نکرده یا خودرو دنا صفر است می‌توانید از خدمات تخفیف دوره‌ای نیز استفاده کنید. ارزش روز ماشین، سقف پوشش دهی بیمه بدنه و سایر موارد مانند پوشش دهی موارد داخلی ماشین و ... نیز در تعیین قیمت بیمه بدنه خودرو دنا مؤثر هستند.

خرید قسطی بیمه بدنه دنا

هزینه بیمه بدنه دنا برای برخی از افراد زیاد است و گاهی مواقع به خاطر عدم امکان پرداخت هزینه خودرو به صورت یکجا ممکن است دارندگان ماشین دنا نتوانند خودروی خودشان را بیمه کنند. با توجه به اینکه بیمه بدنه برای بیشتر خودروهای نو و دست دوم مانند دنا که جزء خودروهای نسبتاً گران‌قیمت بازار هستند ضروری است، اسنپ شرایط خرید اقساطی بیمه بدنه را ارائه کرده است. با تهیه بیمه به صورت قسطی می‌توانید ماشین خودتان را با هزینه پایین بیمه کرده و آسوده‌خاطر از خودروی خودتان استفاده کنید.